چگونه تأثیرگذاران کلیدی می توانند بر وب سایت شما تاثیری مثبت داشته باشند

چگونه تأثیرگذاران کلیدی می توانند بر وب سایت شما تاثیری مثبت داشته باشند

همانطور که هر روزه محتوای دیجیتالی بیشتری برای مصرف در دسترس قرار می گیرد، در نظر گرفتن اقدامات لازم برای تنظیم وب سایت خود و طراحی سایت به صورت متمایز و برجسته در دید بازدیدکنندگان به طور فزاینده ای مهم است. در حالی که تعدادی از روش های مختلف برای بهبود وب سایت شما به طور کلی وجود دارد، یکی از موثر ترین ابزارهای در دسترس شما در واقع به صورت استفاده نشده در میان مخاطبان شما نهفته مانده است.

کاربران فعال در وب سایت شما توانایی باور نکردنی برای تأثیر بر بقیه مخاطبان دارند و می توانند باعث سرگرمی و اشتغال آنها به میزان وسیعی شوند. به علاوه، آنها به عنوان “نفوذگران” برای یک دلیل نامیده می شوند.

در اینجا چند روش وجود دارد که تأثیرگذاران می توانند اثری مثبت بر روی وب سایت شما داشته باشند:

تأثیرگذاران ترافیک و نگاه داری را افزایش می دهند

 محتوایی که شما در حال انتشار آن هستید قطعا اهمیت دارد، اما مخاطبان شما، مسلما، همانقدر مهم هستند- اگر بیشتر مهم نباشند. مکالماتی که کاربران با یکدیگر در مورد محتوای شما دارند همان چیزی است که آنها را دوباره باز می گرداند، بنابراین مهم است که شما تاثیر گذارانی داشته باشید که از به چرخش انداختن توپ و تعامل با دیگران هیچ نگرانی نداشته باشند.

یکی از مزایای کلیدی ایجاد یک انجمن در سایت شما این است که گروهی از افراد که همه علاقه مند به یک موضوع و خواهان بحث در مورد آن هستند، درست در نوک انگشتان شما هستند. مخاطبان ارزش بیشتری کسب می کنند اگر محتوا را در یک وبسایت مصرف کنند، جایی که آنها احساس می کنند که بخشی از چیزی بزرگتر هستند و با افرادی که همفکری دارند، کار انجام می دهند.

هرچه جامعه مورد تعامل شما بزرگتر باشد، ترافیک بیشتری برای وب سایت شما حفظ خواهد شد و ترافیک بیشتر به درآمد بیشتری از تبلیغات در سایت شما می انجامد. همه اینها یک رهبر می خواهد تا بر بقیه مخاطبان شما تأثیر داشته باشد و کاربران را مجددا به سمت خود جذب کند.

تاثیرگذاران زمان بودن در سایت را افزایش می دهند

 اگر تاثیرگذاران در سایت شما شروع به تعامل با دیگر کاربران نمایند و کامنت بگذارند، متوسط زمان صرف شده در سایت توسط کاربران، ذاتا افزایش می یابد. با تأثیرگذارانی که به طور فعال با مخاطبین شما در مورد محتوای سایت ارتباط برقرار کرده و با آنها مشورت می کنند، نه تنها افراد بیشتری را به سایت جذب می کنند، بلکه کاربرانی را که مشغول فعالیت هستند و علاقه مند هستند، حفظ می کند، و از این راه درصد بازدیدکنندگانی که پس از مشاهده تنها یک صفحه از سایت خارج می شوند، کاهش می یابد.

وب سایت “Social Media Today” توضیح می دهد که همان طور تاثیرکذاران در بین مخاطبان شما به رسمیت شناخته می شوند، حضور آنها در سایت شما، برجسته بوده و توجه کاربران دیگر را سریعتر جلب می کند، زیرا ارتباطات خاصی را با خوانندگان شما ایجاد کرده اند. هرچقدر جامعه شما تعاملی تر باشد، وب سایت شما بیشتر فریبنده خواهد بود. صاف و ساده.

تاثیرگذاران محتوای شما را تازه نگه می دارند

 محتوای تولید شده توسط کاربر (UGC) می تواند یک قطعه استاتیک و قدیمی از مطالب را دوباره محبوب و هیجان انگیز نماید. تأثیرگذاران می توانند دیدگاه های منحصر به فردی در مورد موضوعات ارائه دهند، سوالاتی را مطرح کنند، کاربران دیگر را برای پاسخگویی برانگیزن، و حتی ایده هایی برای دنبال کردن محتوایی که قبلا در نظر نگرفته اید، ایجاد کنند. UGC یک تاکتیک خاص و جذاب است اگر که سایت شما تجارت الکترونیک یا بررسی محصولات از هر نوع را ارائه دهد، زیرا این سرویس به عنوان “گواه اجتماعی” عمل می کند.

طبق آخرین گزارش TurnTo، “شنیدن صدای مصرف کننده” بیش از هزار نفر از مصرف کنندگان آمریکایی را بررسی کرد که طی ۱۲ ماه گذشته آنلاین خریداری کرده بودند، ۹۰ درصد گفتند که محتوای تولید شده توسط کاربران مانند رتبه بندی، بررسی ها، عکس ها و … خرید آنها را قدری تحت تاثیر قرار داد.

تأثیرگذاران بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) را افزایش می دهند

 اگر شما چیزی در مورد سئو می دانید، پس می دانید که به طور ذاتی ارگانیک است و داشتن تاثیر گذارانی که سئوی شما را فقط به دلیل تعامل داشتن در سایت بهبود می بخشند، بیشتر از تلاش برای پیدا کردن راه هایی برای لغزش در کلمات کلیدی سئو در هر جمله یا استفاده از تاکتیک های بیشتر ذهنی، ارگانیک می باشد. تاثیر گذارانی که به هر نحوی به سایت شما کمک می کنند بیشتر احتمال دارد یک پیوند را به اشتراک بگذارند که می تواند لینک های طبیعی را افزایش دهد و رتبه بندی جستجوی سایت شما را در SERPs و یا صفحات نتایج موتور جستجو بهبود دهد.