ارتقا دادن فروشگاه اینترنتی‌

۵ گام ساده جهت ارتقا دادن فروشگاه اینترنتی‌تان

با افزایش رقابت در بین فروشگاه های اینترنتی آنلاین شرکت ها به دنبال راههای جدیدی برای افزایش مشتریان و رشد بیشتر موتورهای جستجو هستند در این مقاله به چند راه کاربردی می پردازیم.

۱- از تصاویر بزرگتر و با کیفیت‌تر از محصولاتتان استفاده کنید :

وقتی وب را جستجو می‌کنید تا ابزار الکترونیکی خاصی را پیدا نمایید، هیچ چیز بهتر از تصاویر بزرگ و با کیفیت از آن ابزار نیست. هر چه تصاویر بزرگتر و از زوایای مختلف باشند بهتر است… فقط به عکس‌های موجود اکتفا نکنید، از مشتریان بخواهید تا از محصولات و کالاهایی که استفاده کرده‌اند عکس بگیرند و برایتان بفرستند. این کار به مشتریان جدید کمک می‌کند تا از آن کالا در محیط خانه یا در هنگام استفاده تصویر ذهنی بدست آورند.

۲- سعی کنید در طراحی سایت فروشگاهی از صفحات زیاد طولانی استفاده نکنید :

وقتی در یک فروشگاه آنلاین گشت و گذار می‌کنم، آنچه بیشتر از همه آزاردهنده است، بالا و پایین رفتن و جستجو در صفحه برای بدست آوردن اطلاعات است. من اگر مجبور شوم بیش از نصف صفحه را پایین و بالا کنم، قید آن صفحه را می‌زنم و از نو جستجو می‌کنم. از آنچه که لازم است بیشتر اطلاعات تولید نکنید و صفحات را ساده نگه دارید.

۳- اطلاعات P&P  (هزینه حمل و نقل) را نشان دهید :

وقتی هزینه‌ کامل ارسال محصول را بدون پنهان کردن چیزی به نمایش می‌گذارید، مشتری‌ها مطمئن می‌شوند که در مرحله‌ی تسویه حساب لازم نیست پول اضافی پرداخت کنند. اگر این اطلاعات را نشان ندهید، گاهی مشتریان تردید پیدا می‌کنند و منصرف می‌شوند، بنابراین سعی کنید آشکارا اعلام کنید که هزینه‌ی ارسال همه‌ی محصولات به عنوان مثال ۱۰ هزار تومان است.

۴- به مشتری‌ها نشان دهید که آنها می‌توانند به شما اطمینان کنند :

اگر به مشتری‌ها آدرس ثبتی و شماره‌ تلفن را نشان ‌دهید، فروشتان بیشتر خواهد شد. نگران نباشید، آنها نامه نگاری نمی‌کنند و تماس تلفنی نمی‌گیرند… اما صرفا با مشاهده این اطلاعات به آنها اطمینان می‌دهد که در صورت نیاز می‌توانند با شما تماس بگیرند.

۵- از یک طرح ساده استفاده کنید :

وقتی مسئله‌ی خرید آنلاین پیش می‌آید، کلید همه‌چیز سادگی است. لازم است همه‌ چیز ساده‌تر از سوار ماشین شدن یا برداشتن تلفن و گوش کردن به یک آهنگ بد پیش از برقراری تماس با فروشنده‌ی واقعی باشد. مطمئن شوید که فروشگاه آنلاین شما پیچیده نیست و هر کس به راحتی می‌تواند هر آنچه می‌خواهد را بخرد.

خوشبختانه با توجه به رشد چشمگیر خرید و فروش کالا به صورت آنلاین در قالب فروشگاه های اینترنتی و قدرتی که این بخش دارد و تمایل بسیاری از هم مشتریان و کاربران چه در خرید کالا به صورت آنلاین و چه در فروش کالا به صورت آنلاین, گروه طراحی نوین وب سایت مجری بسیاری از پروژه های طراحی سایت فروشگاه اینترنتی میباشد.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان ما با تلفن: ۹۸۶۲-۸۲۲-۰۹۱۹ تماس بگیرید.