طراحی سایت استاتیک

طراحی سایت استاتیک

طراحی سایت استاتیک از اولین سری وب سایت ها می باشد و طراحی و ایجاد این سایت ها خیلی آسان و سریعتر از مدل های دیگر می باشد. وب سایت های استاتیک محبوب هستند چرا که آنها فوق العاده کارآمد، بسیار سریع و معمولا رایگان برای میزبانی. وبلاگ ها، رزومه، وب سایت های بازاریابی، صفحات فروم و اسناد، نامزد خوبی برای وب سایت های ایستا هستند.


یک سایت استاتیک مجموعه ای از صفحات موجود در فایل های HTML اصلی است. شما می توانید این را در یک ویرایشگر متن بنویسید، اما مدیریت دارایی ها و عناصر تکراری مانند ناوبری می تواند مشکل ساز باشد.

سیستم مدیریت محتوا (CMS) محتویات صفحه را در یک پایگاه داده ذخیره می کند و امکانات را برای ویرایش و اعمال تم ها فراهم می کند. مدیریت با توجه به انعطاف پذیری، عملکرد، نیاز به سرور، امنیت و پشتیبان گیری ساده تر می شود. یک ژنراتور سایت ایستا (SSG) یک سازش بین استفاده از یک سایت استاتیک دستی و یک CMS کامل است. شما با استفاده از داده های خام (مانند فایل های Markdown) و قالب ها یک وب سایت HTML ایجاد می کنید. ساخت نتیجه به سرور زنده شما منتقل می شود.

آشنایی با طراحی سایت استاتیک

یک وب سایت استاتیک حاوی صفحات وب با محتوای ثابت است. هر صفحه در HTML کد شده است و برای هر بازدید کننده یک اطلاعات مشابه را نمایش می دهد. سایت های استاتیک از انواع اساسی ترین وب سایت ها هستند و برای ایجاد آسان تر هستند. بر خلاف وب سایت های دینامیک، آنها نیازی به برنامه نویسی وب یا طراحی پایگاه داده ندارند. یک سایت استاتیک می تواند به سادگی ایجاد چند صفحات HTML و انتشار آنها به یک وب سرور ایجاد شود.

از آنجا که صفحات وب استاتیک حاوی کد ثابت هستند، محتوای هر صفحه تغییر نمی کند مگر آنکه به صورت دستی توسط وب مستر به روز شود. این کار به خوبی برای وب سایت های کوچک کار می کند، اما می تواند سایت های بزرگ را با صدها یا هزاران صفحات برای نگهداری دشوار کند. بنابراین، وب سایت های بزرگتر معمولا از صفحات دینامیک استفاده می کنند که می توانند به سادگی با تغییر سابقه پایگاه داده به روز شوند. سایت های استاتیک که حاوی بسیاری از صفحات هستند اغلب با استفاده از قالب ها طراحی می شوند. این باعث می شود چندین صفحه را در یک بار به روز کنید و همچنین به ارائه یک طرح سازگار در سراسر سایت کمک می کند.

در این طراحی سایت اطلاعات از قبل آماده می شود و فقط توسط طراح سایت در صفحات قرار میگیرد و در صورت ویرایش فقط طراح باید این کار انجام دهد وب سایت های استاتیک از نظر هزینه خیلی به صرفه و ارزان تمام می شود و میتوان آنها را جزو دسته طراحی سایت ارزان قرار داد. معمولاً طراحی سایت استاتیک از نظر اقتصادی هزینه اولیه پائین تری نسبت به روش های دیگر دارد. در این سایت کنترل پنلی وجود ندارد که بتوان با کمک آن سایت را مدیریت کرد و یا تغییراتی را در آن اعمال نمود.

سایت های استاتیک آسیب پذیری های پایگاه داده را به طور قابل توجهی کاهش می دهند. به نظر می رسد مثل هر روز دیگری که ما در مورد حمله به سایت های یکپارچه قدیمی قدیمی می شنویم. طبیعت، استاتیک ایمن تر است سایت ها از قبل ساخته شده اند و بدون هیچ کدام سرور به طور مستقیم در سایت شما اجرا می شود.

معرفی یک وب سایت استاتیک ساده ترین راه برای پلتفرم محصولات، خدمات و اطلاعات شما در یک راه کارآمد است. این یک فرم مقرون به صرفه از تبلیغات آنلاین خود است. یک وب سایت استاتیک کاملا مناسب است که در آن به روز رسانی محصولات یا خدمات ضروری نیست.
طراحی وب سایت استاتیک بسیار ساده است در مقایسه با وب سایت پویا به عنوان تکنولوژی توسعه بسیار ساده است. به طور کلی وب سایت های استاتیک با استفاده از حداقل اسکریپت و کد گذاری HTML ایجاد می شوند.

گروه طراحی نوین وب سایت با سابقه و تجربه ای قدیمی در زمینه ای طراحی وب سایت استاتیک و دینامیک ، سئو و بهینه سازی سایت ، بازاریابی اینترنتی میتواند بهترین برنامه نویسی را برای شما انجام دهد.