۶ سایت رایگان تصاویر با کیفیت بالا برای طراحی سایت

۶ سایت رایگان تصاویر با کیفیت بالا برای طراحی سایت

پیدا کردن یک عکس با کیفیت بالا به صورت رایگان به طور کامل خسته کننده – گزینه های بسیار کمی وجود دارد و موجودی که در دسترس بود کیفیت نهایی در بهترین حالت بود.

چطور گذشت در حال حاضر، در طراحی سایت بسیاری از وب سایت های رایگان وب سایت های  وجود دارد که می تواند تا حد زیادی غرق شود. در اینجا شش وبسایت مورد علاقه من برای تصاویر رایگان با کیفیت بالا است.

۱- Pixabay

در حال حاضر، Pixabay اولین وبسایت است که من بازدید میکنم وقتی که من نیاز به یک عکس سهام رایگان دارم. با بیش از ۴۲۰،۰۰۰ عکس برای انتخاب، شانس خوب این موجودی نیازهای شما را برآورده می کند.

مجوزهای تصویری گیج کننده برای نگرانی وجود ندارد. شما می توانید هر تصویر Pixabay بدون نامگذاری در فرم های دیجیتال و چاپی استفاده کنید – و این شامل استفاده های شخصی و تجاری نیز می شود.

 

۲- Unsplash

Unsplash یک منبع عالی از تصاویر بسیار هنری است که برای وبلاگ ها ، طراحی سایت ، سئو و پروژه های دیجیتالی شما استفاده می شود. شما می توانید موجودی در وب سایت را جستجو کنید و همچنین برای دریافت ۱۰ عکس جدید هر ۱۰ روز، مستقیما به صندوق پستی خود منتقل کنید.

تمام تصاویری که در Unsplash ارسال و منتشر می شوند زیر مجوز Creative Commons Zero (CC0) قرار می گیرند، این بدان معنی است که شما می توانید از این تصویر برای استفاده شخصی یا تجاری استفاده کنید. شما مجاز به تغییر، کپی کردن و توزیع تصاویر بدون اعتبار Unsplash یا عکاس هستید – اگر چه همیشه یک حرکات خوب برای دادن اعتبار به جایی که اعتبار به دلیل است.

 

۳- StockSnap

تمام تصاویر موجود در StockSnap از محدودیت های کپی رایت محرومند و نیازی به ارجاع ندارند. صدها نفر از تصاویر جدید به صورت هفتگی اضافه می شوند و شما می توانید آنها را با توجه به تاریخ آپلود و تعداد نظرات دریافت شده مشاهده کنید. همچنین یک جریان از عکس های پرطرفدار وجود دارد که به شما امکان دسترسی سریع به محبوب ترین تصاویر را در سایت می دهد.

درست مانند Unsplash بالا، تصاویر StockSnap تحت مجوز CC0 سقوط می کنند و شما را قادر به استفاده از تصاویر می کند. بر اساس این وب سایت، هدف بلندمدت StockSnap این است که جامعه ای از عکاسانی را بسازیم که قصد دارند هنر خود را با جهان به اشتراک بگذارند.

 

۴- Flickr

Flickr همیشه یک منبع قابل اعتماد از تصاویر رایگان است، و هنوز هم تا به امروز است. مهم این است که شما مجوز Creative Commons را به تصویری که استفاده می کنید را درک می کنید – هشت مجوز مختلف مجوز وجود دارد و همه تصاویر Flickr را نمی توان به همان روش استفاده کرد.

تصاویر در بخش استفاده از عکس رایگان برای هر کسی در دسترس هستند، و شما لازم نیست که به خالق اعتبار بدهید. کاربران فلیکر که تصاویر را به این گروه ارسال می کنند اجازه استفاده از آنها را می دهند.

 

۵- Pexels

Pexels 10 عکس جدید با کیفیت بالا را به مجموعه ای از عکس های سهام آزاد اضافه می کند که در حال حاضر در بیش از ۲۷۰۰ نمایش داده می شود. با حداقل ۷۰ عکس جدید هر هفته اضافه شده، کتابخانه Pexels باید هر ساله حدود ۳۶۰۰ تصویر را افزایش دهد.

تیم Pexels همه تصاویر را از دیگر منابع تصویری رایگان، از جمله Unsplash قبلا ذکر کرده است. هر عکس با کیفیت بالا و مجوز Creative Commons Zero می افتد، که امکان استفاده نامناسب را دارد.

 

۶- Snapwire Snaps

Snapwire Snaps یکی دیگر از گزینه هایی است که تصاویر رایگان را به صندوق ورودی خود ارائه می دهد و هفت پیشنهاد جدید در هر ۷ روز به شما عرضه می کند. اگر شما یک کاربر Tumblr هستید می توانید Snapwire Snaps را دنبال کنید و هرگز عکس جدیدی را از دست ندهید.

با کمی بیش از یکسال ارزش تصاویر، این بزرگترین بانک اطلاعات آنلاین از تصاویر سهام آزاد نیست، اما قطعا یکی ارزش اضافه کردن به نشانک های خود را. این ها برخی از تصاویر خلاقانه تر شما را به صورت رایگان پیدا می کنند و به مجوز Creative Commons Zero متصل می شوند.