طراحی سایت وردپرس

طراحی سایت وردپرس

طراحی سایت وردپرس : وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) و پلت فرم وبلاگ نویسی محبوب است. در حقیقت، ۲۸٪ وب سایت ها از وردپرس استفاده می کنند. با این حال، وردپرس تنها CMS و یا پلت فرم انتشار یافته دیجیتال در خارج نیست. بنابراین، چرا باید شرکت شما یک وب سایت وردپرس را ایجاد کند به جای این که از یک پلت فرم دیگر مانند جوملا، دروپال، ویکس، ویبلی یا اسکواراسپیس استفاده کند؟

۴ دلیل برای انتخاب وردپرس برای وب سایت خود

۱- یادگیری، استفاده و به روز رسانی آسان

“این بسیار آسان است.”

یکی از دلایل اصلی در نظر گرفتن یک سیستم مدیریت محتوای وردپرس برای وب سایت شما این است که به روز رسانی آن آسان است. ما همیشه توصیه می کنیم از وردپرس برای بخش انتها ابتدایی یک وب سایت B2B استفاده کنید زیرا دارای منحنی یادگیری بسیار کوتاه، کاربر پسند و ساده برای به روز رسانی است.

 مزیت یک سیستم مدیریت محتوا آسان برای استفاده و به روز رسانی این است که هر کسی در سازمان شما می تواند وب سایت را به روز کند. با طراحی سایت وردپرس، شما دیگر نیازی به ارسال تمام تغییرات وب سایت به بخش فناوری اطلاعات یا یک توسعه دهنده خارجی ندارید و این که صبر کنید تا بتوانید آن را اولویت بندی کنید. شما می توانید به وب سایت خود وارد شوید، به روز رسانی کنید، و تغییر فوری خواهد بود.

۲- وجود گزینه های بسیار

“یک پلاگین برای آن وجود دارد.”

آیا می خواهید قادر به بهینه سازی متا داده ها در هر صفحه باشید؟ آیا می خواهید وب سایت خود را سریعتر با ابزار ذخیره سازی بارگیری کنید؟ آیا می خواهید اشکال و صفحات خاصی را در وب سایت خود جاسازی کنید؟ آیا شما علاقمند به اضافه کردن یک راه آسان برای کاربران جهت ثبت نام در خبرنامه ماهانه خود هستید؟

  افزونه هایی در وردپرس وجود دارد که قابلیت های گسترده ای را برای نیازهای مختلف فراهم می کند. هر توانایی که تیم بازاریابی یا فروش برای وب سایت شما لازم دارد، یک پلاگین موجود (و رایگان!) وجود دارد که به راحتی می توانید بر روی وب سایت وردپرس خود دانلود و نصب کنید. پلاگین ها یک تجربه یکپارچه برای مدیریت و به روز رسانی وب سایت شما ایجاد می کنند.

۳- پشتیبانی و امنیت بسیار بالا

“آن دارای یک جامعه پشتیبانی جهانی است.”

 وردپرس به مدت بیش از ۱۴ سال بوده است و به دلیل محبوبیت آن، دارای یک انجمن پشتیبانی بزرگ و توسعه دهنده است. این جامعه بزرگ توسعه دهنده و پشتیبانی، طیف وسیعی از پلاگین های مختلف، سایت های کمکی و انجمن ها را برای بحث در مورد مسائل و راه حل ها ایجاد کرده است. شما به خاطر منابع عالی برای ارائه پشتیبانی مورد نیاز برای مدیریت و به روز رسانی وب سایت وردپرس خود، هرگز در زیان نخواهید بود.

علاوه بر این، وردپرس یک سیستم امن است و به طور مرتب به روزرسانی می کند تا امنیت شبکه ها و وبلاگ ها را ادامه دهد. کاربران وردپرس همیشه از به روزرسانی های مورد نیاز اطلاع می یابند و به روز رسانی ها آسان است.

۴- آن برای سئو عالی است

“ساخته شده برای افراد و موتورهای جستجو.”

 ما قبلا اشاره کردیم که وردپرس یک پلت فرم عالی برای افراد است، زیرا تجربه کاربری فوق العاده ای را ایجاد می کند. خبر خوب این است که وردپرس با موتورهای جستجو نیز به سادگی کار می کند. برنامه نویسی و نشانه گذاری مورد استفاده برای ایجاد وب سایت های وردپرس بهترین شیوه ها را دنبال می کنند و بنابراین برای موتورهای جستجو جذاب هستند و برای خزنده های موتور جستجو  آسان هستند.

علاوه بر این، افزونه هایی وجود دارد که می توانند در یک وب سایت وردپرس برای مدیریت داده های سئو، از جمله عنوان های H1، متا توضیحات، متا تگ ها و غیره، گرد هم آیند. موارد متعدد پلاگین های سئو موجود، امکان دسترسی آسان به صفحات وب را جهت بهینه سازی فراهم می کنند و ممیزی های فوری از تلاش های بهینه سازی صفحه را ارائه می دهند.

ما یک شرکت طراحی وب سایت وردپرس هستیم، بنابراین ما ممکن است کمی نسبت به توصیه ی وردپرس به عنوان CMS برای وب سایت های B2B جانبدار باشیم. با این حال، در تجربه ما، وردپرس برای همه آسان است (نه فقط برای توسعه دهندگان)، طیف وسیعی از ابزارها و گزینه ها را فراهم می کند، دارای یک جامعه پشتیبانی گسترده است که به راحتی در دسترس قرار دارد و به طور مطلوب در بهینه سازی موتور جستجو همکاری می نماید.

ما می دانیم که همه نمی خواهند همانند ما تمام روز بر روی طراحی وب کار کنند و ما معتقدیم که وردپرس یک گزینه عالی برای متخصصان حرفه ای و غیر حرفه ای است.