چرا وردپرس بهترین سیستم مدیریت محتوا است

چرا وردپرس بهترین سیستم مدیریت محتوا است؟

سیستم مدیریت محتوا (CMS) یکی از اجزای کلیدی هر سایت است. هنگامی که شما تصمیم به طراحی سایت خود دارید، با مشکل انتخاب از طیف گسترده ای از سیستم های مدیریت محتوا مواجه می شوید.

این پست دردسر انتخاب را از بین می برد، زیرا دلایل رفع آن را در وردپرس نشان می دهد.

وردپرس یک پلتفرم رایگان است

این سیستم کاملا رایگان به کاربران ارائه می شود، علاوه بر این، به طور منظم و ماندگار به روز رسانی می شود. حتی محصولات پرداختی نیز اینگونه نیستند.  چیزهای جدید به طور مداوم اضافه می شوند و تهدیدات امنیتی اصلاح می شوند.

آسان برای استفاده

شما لازم نیست متخصص برای استفاده از وردپرس باشید. حتی اگر شما برنامه نویس حرفه ای نیستید، می توانید به راحتی وب سایت خود را اجرا کنید. سیستم بسیار بصری است بنابراین هر کسی می تواند با آن کنار بیاید.

دانلود و نصب وردپرس طولانی نیست. از یک راهنما برای ویندوز یا مک استفاده کنید.

با این حال، اگر شما هنوز به برخی از کمک ها و تنظیمات سفارشی نیاز دارید، می توانید بسته پشتیبانی توسط نوین وب سایت را انتخاب کنید.

قابل انعطاف

وردپرس به شما اجازه می دهد که صفحه خود را به صورت بصری (با استفاده از تم ها) و به صورت عملی (با استفاده از پلاگین ها) سفارشی کنید. همه اینها مانند ماهیگیری در یک بشکه است.

انواع مختلفی از طرح ها به صورت رایگان یا در نسخه پریمیوم در تم فورست وجود دارد. و همچنین تعداد زیادی افزونه آماده برای پاسخگویی به نیازهای شما در دسترس هستند.

طراحی ریسپانسیو

امروزه تقریبا نیمی از کاربران ترجیح می دهند از اینترنت با استفاده از دستگاه های تلفن همراه استفاده کنند بنابراین باید وب سایت شما در هر صفحه ای به صورت جامع باشد. وردپرس بسیاری از تم های ریسپانسیو را پیشنهاد می دهد بنابراین شما نیازی به ثبت نام ۲ دامنه ندارید.

سئو دوستانه

ایندکس وب سایت در موتورهای جستجو در وردپرس اگر نقصی وجود داشته باشد (هر کدام دارای ایده آل خود است)، همه آنها قابل حل هستند. کد منبع برای فایل ها حاوی کد زباله نیست، دارای یک لایه معتبر است. با استفاده از پلاگین ها، ویژگی های استاندارد گسترش می باید و بنابراین سیستم عامل بسیار دوستدار سئو است.

پشتیبانی

با این حال، وردپرس بسیار آسان و راحت است، اگر شما هر گونه مشکلی دارید همیشه می توانید راهنمایی را در مرکز پشتیبانی پیدا کنید. همچنین در هنگام خرید تم یا پلاگین های خود در تم فورست پشتیبانی می شوید.

نتیجه

وردپرس رایگان، آسان برای استفاده و سفارشی کردن، دوستدار سئو و پلتفرم امنی است. به همین دلیل آنقدر محبوب است و شرکت های بزرگ مانند بی بی سی آمریکا و تریلو و فوربس و لینکدین و بسیاری دیگر بر این اساس هستند.