چرا باید وب سایت داشته باشیم

چرا باید وب سایت داشته باشیم؟

با توجه به افزایش اینترنت و فضای مجازی هر فردی را در کسب و کار خود به فکر وا می دارد که علت نیاز طراحی سایت چیست و چرا باید برای حرفه ی خود سایتی داشته باشد.

 هر فردی که نیاز به تجارت الکترونیک را در زمینه ی کاری خود ببیند برای هر نوع فعالیت اقتصادی هرچند کوچک باشد برای معرفی محصولات و خدمات خود نیاز به وب سایت دارد به عبارتی می تواند نقش یک بروشور یا بنر تبلیغاتی را برای شما بازی کند حتی با امکاناتی بسیار بیشتر از یک بروشور ساده.

 شما با استفاده از سایت اینترنتی می توانید به راحتی محصولات خود را به بازدید کنندگان خود معرفی کنید. همچنین می توان برای ایجاد ارتباط مؤثر میان اعضای یک سازمان هم استفاده کرد به صورتی که هر یک از اعضا در هر جا که باشند بتوانند به اطلاعات مورد نیاز خود از طریق سایت سازمان دسترسی پیدا کنند، از آخرین اخبار مطلع شوند و آخرین تغییرات را مشاهده کنند.

از دیگر مزایای آن قابل دسترس بودن در شبانه روز می باشد. صفحه وب به کسب و کار یا سازمان شما این امکان را می دهد که به صورت شبانه روز بیست چهار ساعت هر هفت روز هفته باز باشد. داشتن یک وب سایت معادل داشتن یک کارمند مشغول به کار تمام ساعت حتی در تمام تعطیلات می باشد.

 برای پیشی گرفتن از رقبای خود این سرویس یک مزیت روشن برای شما می باشد. تا بتوانید بازاریابی خود را گسترش دهید و میزان درآمد خود را بالا ببرید. بالا بردن اعتبار شما توسط طراحی وب و سئو خوب یکی دیگر از دلایل می باشد که اعتماد مشتری را به کسب و کار شما بهبود می بخشد و از تجارت شما یک شرکت محترم و معتبر خواهد ساخت. و تصویر کلی کسب و کار خود را به عموم مردم بهتر جلوه خواهد داد و به نوبه خود باعث افزایش اعتماد مشتریان خود نسبت به سازمان شما خواهد بود.

با توجه به اینکه روز به روز افراد بیشتری به اینترنت دسترسی پیدا می کنند می تواند شهرت کسب و کار شما را بیش از آنکه شما تصور می کنید بیشتر کند و این خود یک امتیاز برای بدست آوردن درآمد بیشتر می باشد. کاربران اولین جایی که به دنبال شرکت شما میگردند، بر روی اینترنت است. شما با استفاده از سایت اینترنتی می توانید به راحتی محصولات خود را به بازدید کنندگان خود معرفی کنید، آنها را از آخرین تغییرات مطلع کنید، اطلاعات مورد نیاز آنها را در اختیارشان قرار دهید و یا حتی نظرات و پیشنهادات آنها را جمع آوری کنید. به گسترش کسب و کار شما کمک زیادی خواهد کرد. اینترنت یک روش کارآمد برای افراد است و به مشتریان کمک می کند که قیمت ها را مقایسه کرده و در فروشگاه های آنلاین خرید انجام دهند.

با گسترش فضای مجازی، روز به روز به تعداد افرادی که از اینترنت به عنوان مرجعی برای انتخاب استفاده می کنند افزوده می شود . امروزه بیش از یک میلیارد نفر در دنیا از اینترنت استفاده می کنند . از این رقم نمی توان چشم پوشی کرد. عدم حضور شما در صورت حضور سایر رقبا در این عرصه یعنی از دست دادن مشتریان.

 بازدیدکنندگان وبسایت ها معمولا بر اساس وب سایت شرکتها درباره آنها قضاوت میکنند. شرکتی که وبسایت فعال تر، زیباتر و قویتری داشته باشد مسلما شرکت معتبرتر و بزرگتری خواهد بود. حتی می توان با ایجاد یک انجمن گفتگو در سایت به سایرین اجازه داد نظرات خود را اعلام کنند و به نظرات دیگران پاسخ دهند.

چرا سایت بهتر از بروشور تبلیغاتی است؟ چون یک سایت نقشی بیش از یک بروشور تبلیغاتی را برای شما بازی می‌کند. هزینه طراحی سایت یک بار برای همیشه می باشد اما تبلیغات چاپی را بارها باید برایش هزینه پرداخت کنید. این طراحی برای مشتریان بیست چهار ساعته در ۷ روز هفته آماده ارائه خدمات می باشد. آنچه اتفاق افتاده این است که سازمان هایی که زمانی برای اطلاع رسانی درباره محصول خود به صورت چاپی و در حجم محدود حتی برای افراد معدودی از جامعه محلی دچار تردید ، درنگ و مشکل بودند ، اکنون اطلاعات مربوط به محصول خود را برای مشاهده کل جهان در وب سایت خود قرار میدهند و بدین ترتیب فروش خود را هم افزایش داده اند. صفحه وب امکان حضور هر شخص یا شرکت در شبکه اینترنت است. برای یک شرکت مانند داشتن یک کاتالوگ تبلیغاتی اما با مزایای فراوان تر نسبت به آن است.

گروه طراحی نوین وب سایت با کادری حرفه ای و مجرب با سابقه کاری قدرتمند در عرصه اینترنت توانسته است جایگاه قابل توجهی در میان شرکت ها و موسسات کسب کند. کدنویسی های نوین وب سایت با استانداردهای HTML5 , CSS3 , PHP , JQuery , Java Script انجام می شود.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان ما با تلفن: ۹۸۶۲-۸۲۲-۰۹۱۹ تماس بگیرید.