وب سایت چیست

وب سایت چیست؟

وب سایت مجموعه ای از صفحات مرتبط به هم است که اطلاعاتی را در اختیار بیننده قرار می دهد. و امکان حضور هر شخص یا شرکت را در شبکه اینترنت فراهم می سازد.

یک صفحه وب می تواند علاوه بر ایجاد ارتباط و معرفی دارنده سایت، امکان اطلاع رسانی به روز، بازاریابی و معرفی بین المللی را نیز فراهم آورد. داشتن سایت اینترنتی برای یک شرکت مانند داشتن یک کاتالوگ تبلیغاتی اما با مزایای فراوان تر نسبت به آن است. یک کاتالوگ می تواند شامل تصاویر و متون برای معرفی خدمات باشد اما یک وب سایت می تواند از تصاویر، متون، فیلم و حتی یک فایل صوتی و یا انیمیشن نیز بهره بگیرد بنابراین امکان اطلاع رسانی جامع با محتوایی جذاب تر را می دهد. طراحی، چاپ و انتشار هر نسخه از کاتالوگ نیاز به هزینه بالایی دارد اما کافیست هزینه ای بسیار پایین پرداخت شود و حتی با داشتن یک وب سایت داینامیک در هر زمان که بخواهیم بدون هیچ هزینه جانبی می توانیم آن را ویرایش کنیم و در طول زمان هزاران و یا میلیونها کاربر می توانند بارها و بارها از آن بازدید کنند.

مزایای داشتن وب سایت

۱- سایت شما در هر زمان از روز باز است و همواره اطلاعات و محصولات یا خدمات شرکت شما را در تمامی ساعات شبانه روز و روزهای تعطیل در اختیار کاربران و مشتریان قرار می دهد و آنها اطلاعات مورد نیاز را در مورد شرکت بدست می آورند.

۲- شما علاوه بر تلفن ، فاکس و آدرس پستی یک راه ارتباطی دیگر نیز با مشتریان خود دارید. نمایشگاه بین المللی محصولات شما با کمترین هزینه همیشه برپاست ، بدون اینکه قبض آب ، برق ، مالیات و … داشته باشید.

۳- وب سایت شما می تواند به سوالات متداول مشتریانتان پاسخ گوید و آنها را به خوبی راهنمایی کند و در اتلاف زمانی که صرف پاسخگویی به مشتریان میکنید جلوگیری کند.

۴- سایت شما بازاریاب بیست چهار ساعته شماست و موتورهای جستجومانند گوگل ، یاهو،… بدون هزینه برای شما بازاریابی می کنند.

۵- در آمد خود را افزایش دهید. امروزه شرکتها و افراد بسیاری هستند که فقط از طریق صفحه وب فعالیت می کنند و عمده درآمد آنها از طریق وب سایت و مشتریان آنلاین است.

۶- در هزینه تبلیغات صرفه جویی می شود، هر بار که محصولات شما ارتقا پیدا می کنند ، چقدر هزینه صرف چاپ مجدد بروشورها، راهنمای محصولات و اطلاع رسانی به مشتری های قدیمی خود می کنید! در حالیکه هزینه بروز رسانی صفحه وب قابل قیاس با هزینه های چاپ نمی باشد، در عین حال که گستره وسیع تری را نیز هدف قرار می دهد.

۷- ارائه محصولات ویژه در سایت به آسانی انجام می شود در صورتیکه  دستیابی به مشتریان از طریق تلفن، ارسال نامه، یا فاکس ممکن است زمان بر و در عین حال پرهزینه باشد.

۸- یک ‌سوم مردم جهان از اینترنت استفاده می‌کنند تبلیغات در اینترنت و معرفی وب سایت شما نسبت به سایر رسانه ها مانند رادیو، تلویزیون، مجلات و بیلبردها به مراتب ارزانتر می باشد. فراموش نکنید که هرگز قادر به ارائه کالا و خدمات خود به مردم نخواهید بود مگر اینکه حضور خود را پیاپی یادآوری نمایید.

۹- امروزه یکی از راههای  فعالیت در خارج از مرزهای کشور داشتن یک سایت چند زبانه است که می توان به راحتی تجارت خود را گسترش داد و به بیرون از مرزها برد و تقریبا هیچکس نمی تواند مدعی فعالیت خارج از مرزهای جغرافیایی شود در حالی که وبسایتی ندارد.

۱۰- اظهار نظر در محیط شبکه اینترنت برای همه آسان تر از گفتگوی تلفنی یا نوشتن نامه است. بنابراین خیلی بیشتر با مشتریان خود در تماس خواهید بود.

۱۱- مشتریانی که نمی توانند بصورت حضوری از شرکت یا فروشگاه شما بازدید کنند ، حال میتوانند حداقل خدمات و محصولات شما را در صفحه وب تان ببینند. این مشتری ممکن است در دورترین نقطه جهان  باشد.

انواع طراحی سایت :

 • شخصی
 • شرکتی
 • فروشگاهی
 • خبری
 • املاک
 • ارسال آگهی
 • آژانس مسافرتی
 • آموزشی
 • گردشگری
 • گالری
 • ورزشی
 • پزشکی

و خیلی کسب کارهای دیگر …..

گروه طراحی نوین وب سایت با کادری حرفه ای و مجرب با سابقه کاری قدرتمند در عرصه اینترنت توانسته است جایگاه قابل توجهی در میان شرکت ها و موسسات کسب کند. کدنویسی های نوین وب سایت با استانداردهای HTML5 , CSS3 , PHP , JQuery , Java Script انجام می شود.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان ما با تلفن: ۹۸۶۲-۸۲۲-۰۹۱۹ تماس بگیرید.