چه کارهای یک طراح سایت حرفه ای انجام میدهد

چه کارهای یک طراح سایت حرفه ای انجام میدهد

ما می خواهیم طراحی سایت امسال را با یک پرسش بسیار رایج که امروز خواندیم شروع کنیم:

چه کاری می تواند یک طراح سایت حرفه ای انجام دهد که نمی توانم انجام دهم؟

این یک سوال است که بسیاری از افراد خود و با تمام ابزارها، الگوها و وبسایت هایی که این خدمات را تبلیغ می کنند، پرسش می کنند، اکنون بیشتر از همیشه مطرح است. و واقعیت این است که بسیاری از مردم سعی می کنند ساعت ها را به این فرآیند بسپارند و فقط در انتها قرار می گیرند.

پاسخ ساده است:
اینترنت امروزه فعال ترین و در حال رشد ترین مکان است که تا به حال وجود داشته است. به روز رسانی ها به طور مداوم ساخته می شوند، فناوری های جدید روزانه به بازار عرضه می شوند، نوآوران جدید هر روز چیزهای جدیدی ایجاد می کنند و به نظر می رسد روند جدیدی از هیچ جایی نگذشته است. اگر فردی را که در این ۱۰۰٪ وقت خود را درگیر کرده اید نداشته باشید، تقریبا غیرممکن است که با تمام این اطلاعات، گرایش ها و ایده هایتان سر و صدا پیدا کنید.

علاوه بر این، شما همچنین نیاز به مقابله با بسیاری از مسائل به ظاهر غیر مرتبط، اما می تواند تاثیر عمیقی در آینده وب سایت شما داشته باشد. شما می توانید یک وب سایت زیبای ایجاد کنید که واقعا با موتورهای جستجو بسیار ضعیف باشد تا هیچ کس بتواند شما را در Google یا Bing پیدا کند. بدون اینکه قادر به تجزیه و تحلیل کد وب سایت شما از نقطه نظر توسعهدهنده وب باشد، هرگز نفهمیدید چه اتفاقی افتاده است.

شما همچنین می توانید یک طراحی سایت را که به نظر می رسد بسیار عالی در کامپیوتر خود را فقط برای پیدا کردن که آن را به نظر می رسد وحشتناک در دستگاه های تلفن همراه و یا که آن را به تلفن همراه در همه نیست و بیش از یک سوم از ترافیک است که هر وب سایت کارکردی دیگر .

پس از همه، شما نیز باید بدانید که چه چیزی برای شما عالی است، ممکن است به بازدیدکنندگان و مشتریان آینده خیلی خوب یا حتی خوب نباشد.

اگر واقعا میخواهید با وبسایت خود مقابله کنید، باید زمان زیادی را صرف یادگیری نحوه کدگذاری، استفاده از زبانها، کدگذاری برای پیاده سازی و بسیاری از برنامه نویسی و برنامه ریزی بازاریابی کنید.

در این مرحله می توانید از خودتان بپرسید، چه چیزی بهتر خواهد شد، یک بروشور حرفه ای و رنگارنگ یا یک برگه ای که توسط خودتان در خانه انجام می شود؟

چه کار باید بکنی؟

اگر فردی هستید که زمان زیادی را در دست داشته اید و واقعا می خواهید یاد بگیرید من انتظار دارم که شما سایت خود را انجام دهید. برخی از مطالعات را در فتوشاپ، برنامه نویسی وب و تبلیغات آنلاین انجام دهید و آن را امتحان کنید. هنگامی که همه این کارها را انجام می دهید، باید کمی بیشتر مطالعه کنید، چیزهای بیشتری را یاد بگیرید و دوباره آن را انجام دهید یا آنچه را که بهتر انجام داده اید انجام دهید. پس از آن شما ممکن است کسی را بشناسید که از شما می خواهد که همین کار را برای آنها انجام دهد. شما باید بروید، بیشتر تمرین کنید و در نهایت شما یک طراح وب خواهد شد و حتی می توانید از آن استفاده کنید.

اما اگر وقت و انرژی خود را برای مقابله با این مشکل نداشته باشید و تمرکز خود را به جای کسب و کار خودتان در کسب و کار خود قرار دهید، باید آن را به یک حرفه ای ترک کنید. ما ۱۰۰٪ طرح های ما را تضمین می کنیم و ما متوقف نمی شویم تا زمانی که ۱۰۰٪ آن را دوست داشته باشید. شهرت ما در خط است.

در مورد Wix و Squarespace و Homestead؟

خوب، در حالی که Wix و Squarespace و Homestead گزینه هایی با قالب های پیش ساخته هستند که قطعا به ماجراجویی شما کمک می کنند، متاسفیم که به شما این امکان را می دهد که این کار ساده نیست، همانطور که در تبلیغات خود می گویند، همان نتایج آنها گفت که شما می توانید.

چرا که نه؟ واضح است که این شرکت ها آن را برای هر کسی که تجربه بسیار کمی برای سایت خود دارد، بسیار آسان می کند، اما آن را به پایان می رسد. سئو شما می توانید بیش از آن سایت ها بسیار محدود است و همچنین شما باید بدانید که در داخل، همانطور که سایت خود را بر اساس قالب قرار داده اید، هزاران وب سایت دیگر به دنبال و رفتار دقیقا همانطور که شما هستید، و گوگل دوست ندارند که، آنها وزن زیادی را به خلاقیت و منحصر به فرد می اندازند و حقیقت این است که آنها در یک وب سایت که از یک الگو ساخته شده را نمی بینند.

خوب، پس چه باید بکنی؟

این همه بستگی به آنچه شما در حال برنامه ریزی برای ایجاد و چه مقدار از زمان شما می خواهم برای صرف به آن بستگی دارد.

ما دوست داریم که مشتریان خود را با پروژه های خود درگیر کنیم و ما اغلب از آنها در دفاتر ما از وب سایت ها دیدن می کنیم، آنها را تغییر داده و سازگار می کنیم، بدون اینکه به گزینه های آنها و دید آنلاین برسیم. اگر یک مشتری برای چیزی که فکر می کند وبسایت آینده خود را در معرض خطر قرار دهد، به ما اطلاع داده خواهد شد و به زودی اطلاع رسانی می کنیم و راه هایی را برای انجام آن بدون مصالحه با پروژه خود دنبال خواهیم کرد.

طراحی سایت مانند هر شغل دیگر وجود دارد، شما نیاز به تحصیل زیادی دارید و باید به طور مداوم خود را در هر گرایش جدیدی که می توانید درک کنید. همانطور که قبلا گفتم، این پویایی ترین زمین است که همیشه می بینید و دائما در حال تغییر و تغییر است.

ما برای هر کسی که برای ما تماس می گیرد، باز است و از سوالاتی که در اختیار ما قرار می دهند سوال می کنیم. به زودی متوجه خواهید شد که شخصی که ۱۰۰٪ به این حوزه اختصاص داده شده بسیار آسان تر است و از پروژه شما برای قیمت بسیار مقرون به صرفه حمایت می کند.