چگونه بازاریابی ایمیلی به شما کمک می کند که در کسب و کار خود پیروز شوید

چگونه بازاریابی ایمیلی به شما کمک می کند که در کسب و کار خود پیروز شوید

آیا شما صاحب کسب و کار هستید که نیاز به یک طرح بازاریابی موثرتر دارد؟ آیا بازاریابی ایمیلی را در نظر گرفته اید، اما نمی دانید کجا شروع کنید؟ آیا شما در مورد ایجاد یک کمپین فکر می کنید، اما نمی دانید چگونه می تواند به کسب و کار شما کمک کند؟ نگران نباش، شما تنها نیستید بسیاری از صاحبان کسب و کار هستند که  سؤالات مشابهی از ما پرسیدند، بنابراین ما اینجا هستیم برای کمک به درک شما.

برای درک بازاریابی ایمیلی، اول باید ابتدا ایمیل و تاثیرات آن را در دنیای دیجیتال و اجتماعی درک کنید. حدود ۲٫۵ میلیارد کاربر ایمیل در سراسر جهان وجود دارد. در مقایسه با حدود ۱٫۹ میلیون کاربری که در سال ۲۰۰۹، وجود داشت (Lifewire. فوریه ۲۰۱۵) این پرش شگفت انگیز نشان دهنده آن است که مردم بیشتر و بیشتر از نامه های سنتی حلزونی دور می شوند، بدین معنی است که این رسانه ای است که هر صاحب کسب و کار، کوچک یا بزرگ، باید در آن سرمایه گذاری کند.

اما سوال بزرگتر این است که «چگونه ایمیل های بازاریابی می توان برای من پول ساز باشد؟» خوب، در اینجا پنج دلیل برای رشد کسب و کار شما وجود دارد.

بازده سرمایه گذاری بهتر

وقتی یک کسب و کار در حال اجراست، همه ما درک می کنیم که صاحبان کسب و کار باید تصمیم سختی برای استفاده  از روش بازاریابی مناسب برای شرکت از نظر سرمایه گذاری و بازده بگیرند. بازاریابی می تواند ابزار بسیار گران قیمت اما مهم برای صاحبان کسب و کار باشد، بنابراین اولویت مالک، انتخاب یک استراتژی است که بازده بهتر سرمایه گذاری را داشته باشد.

وقت تصمیم گیری در مورد نوع استراتژی بازاریابی برای سرمایه گذاری، لازم است بدانید که بازاریابی ایمیل ابزار پیشرو برای بیشتر صاحبان کسب و کار یا بازاریابان است، زیرا بازده بالای سرمایه گذاری دارد. در سال ۲۰۱۴ یک مجله کارشناسی ایمیل یک اینفوگرافیی را منتشر کرد که اظهار می کرد: “برای  صرف هر ۱ دلار، ۴۴٫۲۵ دلار بازده وجود دارد از طریق سرمایه گذاری در بازاریابی ایمیلی “، در نتیجه، آن را بهترین ابزار برای افزایش بازده سرمایه گذاری می دانند.

گروه های تقسیم شده برای دستیابی به کاربر بهتر

هر بازاریاب حرفه ای می داند که انواع مختلفی از افراد و داده ها وجود دارد که هر شرکت در هنگام جمع آوری اطلاعات از مشتریان احتمالی آنرا درنظر می گیرد  از قبیل جغرافیا، جنسیت، گروه سنی و غیره. پس از جمع آوری اطلاعات، اطلاعاتی را که می توان برای تقسیم مشتری به گروه های مختلف استفاده کرد، که با نام بخش خوانده می شوند.

هنگامی که تقسیم انجام شد، گروه های بخش برای ایجاد محتوا و داده ها مورد استفاده برای مشتریان داخل گروه استفاده می شوند که به آنها کمک می کند بیشتر تمایل به تکمیل تبدیل داشته باشند.  طبق گزارش ایمیل ملی مشتری ۲۰۱۵،” بخش بندی و ایمیل های هدفمند ۵۸ درصد از کل درآمد را تولید می کنند. بیش از یک سوم (۳۶٪) درآمد توسط ایمیل های فرستاده شده به هدف خاص منتخب ایجاد می شود، ” به این معنی که بخش بندی ایمیل های شما می تواند به ایجاد تعامل بهتر و بازگشت به سرمایه کمک کند.

آزمایش A یا B برای تبدیل بهتر

معیار موفقیت هر کمپین بازاریابی ایمیلی در نهایت این است که آیا ایمیل مخاطبان هدف را درگیر می کند یا نه. بنابراین، برای هر صاحب کسب و کار مهم است که بداند چه خط موضوع یا بهترین زمان برای ارسال یک ایمیل برای مشارکت بهتر چیست؟. این جایی است که آزمایش A یا B برای طرح بازاریابی مهم است.

تست A / B یا تست تقسیم یک ابزار استراتژی بازاریابی ایمیلی برای درک و تجزیه و تحلیل استراتژی است که منجر به نرخ بازده موثرتر می شود، که به معنی دستیابی بهتر و بازگشت سرمایه گذاری است. تست A / B با دو تنظیم متنوع از یک کمپین انجام می شود و سپس آن را به نمونه ای از گیرندگان کل شما ارسال می کند. تنوع بین ایمیل ها شامل، اما نه محدود به موارد زیر است:

خطوط موضوع

فراخوانی برای اقدام

تصاویر

بسته شدن متن

عنوان

هنگامی که با منافع احتمالی درگیر شدند، A یا B حیاتی است. زیرا محدوده اینکه چه محتوایی چه داده هایی بهترین کمک به جذب و تعامل با مشتری را کمک می کند، را تنگ تر می کند که در نتیجه یک تبدیل تولید می شود.

پیام های شخصی از طریق اشتراک صندوق

هنگام ارسال کمپین ها، مهم است که توجه داشته باشید که ایمیل های ارسال شده به طور مستقیم به صندوق ورودی کاربر می توانند یک تجربه صمیمی با کاربر ایجاد کنند. بنابراین مهم است که یک مسیر جذاب و شخصی برای کاربر در سفر بازاریابی از توجه به تبدیل پیدا کنید. این مسیر ادغام ایمیل نام دارد.

ادغام ایمیل یک ابزار است که به نویسندگان محتوا اجازه می دهد محتوای ایمیل را برای تعداد زیادی از کاربران سفارشی کند. این سفارشی سازی می تواند به طور مستقیم از طریق داده های جمع آوری شده از طریق یک تماس به فرم های عملیاتی بدون نیاز به ایجاد ایمیل های فردی برای هر کاربر، باشد که منجر به صرفه جویی در وقت و پول می شود. به عنوان مثال، یک کمپین ایمیل می تواند شخصی باشد به نام خود کاربر.ایمیل هایی که نام کوچک دریافت کننده در خط موضوع داشته باشند، دارای امتیاز بالاتری نسبت به ایمیل هایی می باشند که بدون نام هستند.

مشارکت با کاربر و تجزیه و تحلیل KPI

پس از تکمیل و ارسال یک کمپین، با فراتر رفتن از میزان کلیک، بازاریابی ایمیلی راه عالی برای محاسبه کی پی آی ها یا شاخص های عملکرد کلیدی است. KPI ها داده های قابل اندازه گیری هستند که به موفقیت شرکت در دستیابی به اهداف کلیدی کسب و کار یا معیارهای آن اعتبار می دهند.

از طریق بازاریابی ایمیلی، کی پی آی ها یک راه عالی برای حفظ کاربران جدید و تبدیل آنها به مشتریان بلند مدت هستند، که به این معنی است که مشتریان تکراری بیشتری دارید. تنظیم معیارهای کی پی آی به شرکت شما اجازه می دهد مشتری خود را بشناسند و درک کند. در نهایت مشارکت شما تاثیر بیشتر و مفید تری برای کمپین های ایمیلی آینده دارد.

هنگامی که شما رئیس شرکت هستید، می دانید که اجرای یک کسب و کار خیلی وقت گیر است و از لحاظ ذهنی مشغله است؛ پس چرا اجازه ندهید ابزارهای بازاریابی ایمیلی به شما کمک کند که در مسیر رشد بهره وری قرار بگیرید؟

هنگامی که از یک پلت فرم بازاریابی استفاده می کنید، شما می توانید تبلیغ و جذب کاربران جدید را به نام تجاری خود و پایگاه داده مشتری خود را بهبود ببخشید. با استفاده از پایگاه داده با اطلاعات فردی جمع آوری شده، می توانید محتوای شخصی را ایجاد کنید تا کاربر را به خرید تشویق کند که درآمد شما را افزایش می دهد. سپس پس از خرید این گفته می شود و انجام می شود، اطلاعات به خاطر بازخرید مشتری برای ایجاد خریدهای آینده دوباره جمع آوری می شوند، و به این ترتیب آنها را به یک چرخه خرید مادام آلعمر تبدیل می کند. بنابراین، مشتری جدید در حال حاضر یک مشتری مادام العمر است که به معنای درآمد ثابت بیشتری برای کسب و کار شما است.