چگونه به یک کسب و کار موفق دست پیدا کنیم

چگونه به یک کسب و کار موفق دست پیدا کنیم

رفتن به شروع کسب و کار جدید، و تبدیل شدن به رئیس خود یک رویا برای بسیاری از مردم است. به دست آوردن عنوان کارآفرین، کار سختی را می طلبد و بسیار جرات می خواهد، اما با ایده درست، شما می توانید موفق باشید. اما هنوز کار روزانه خود را ترک نکنید، حتی اگر به مدت طولانی در مورد آن رویاسازی کرده باشید، ممکن است بخواهید در ابتدا کسب و کار جدید خود را به عنوان یک کار جانبی نگه دارید.

نگه داشتن کسب و کار جدید خود به عنوان یک کار جانبی تا زمانی که از زمین کنده شود و به شما اجازه دهد تا استراتژی کسب و کار خود را با استفاده از مشتریان واقعی و شرایط کسب و کار انجام دهید، علاوه بر این شما درآمد نیاز دارید، قبل از شروع به کار برای پرداخت صورتحساب ها. اگر شما در حال حاضر یک ایده عالی دارید، شروع کنید به پایه گذاری برای کسب و کار جدید خود، کسب تجربه اولیه، و زمانی که آماده هستید، جهش را پایه گذاری کنید.

پایه را بگذارید

قبل از اینکه بتوانید با کسب و کار جدید خود تمام وقت را بگذرانید و قبل از شروع کار با مشتریان، ابتدا باید یک بنای کامل برای نام تجاری خود بسازید. نام تجاری البته اولین است، اما در نهایت پس از آن شما باید شروع به فکر کردن در مورد طراحی لوگو، اظهارات قانونی / مالیاتی  مورد نیاز، و استراتژی های کسب و کار کنید. شاید بخش بزرگی از شروع کسب و کار نباشد، اما گام های لازم شما را از مشکل بعدی دور می کند. هنگامی که همه چیز را فهمیده اید، باید یک وب سایت بسازید.

طراحی سایت شما یکی از بخش های هیجان انگیز ایجاد یک نام تجاری است زیرا اغلب اولین بار برای به اشتراک گذاری ایده کسب و کار شما با دنیای خارج است. وب سایت معمولا اولین هزینه برای یک کسب و کار جدید است، زیرا بسیاری از کارآفرینان نمی دانند که می توانند یک وب سایت را خودشان بدون تجربه برنامه نویسی با فقط چند هزار تومان در ماه ایجاد کنند. به جای پرداخت هزاران تومان برای یک وب سایت، می توانید از یک سازنده وب سایت با قالب های از پیش طراحی شده و یک ویرایشگر کشیدن و رها کردن برای طراحی وب سایت کسب و کار خود در یک بعد از ظهر استفاده کنید.

تجربه بیشتری به دست آوردید

اگر شما در حال حاضر در زمینه ای هستید که به کسب و کار شما مرتبط نیست، نام تجاری شما نیاز به ساخت اعتبار خود دارد. شروع به رسیدن به مشتریان به آرامی، قبل از اینکه شما کار جانبی را به کار روزمره خود بدل کنید، به شما کمک می کند تا محصولات یا سرویس های خود را مطابق با نیازهای مخاطبان مورد نظر خود قرار دهید. همچنین باید به رشد درآمد خود بپردازید زیرا شما شروع به انتقال از کار پاره وقت به تمام وقت می کنید و اولین کارمندهای خود را استخدام می کنید.

هنگامی که شما شروع به فروش محصولات و به دست آوردن درآمد می کنید، شما باید شروع به آزمودن استراتژی های بازاریابی مختلف کنید. جمع آوری پیام های الکترونیکی، آزمایش پیام ها و آزمایش کانال های بازاریابی مختلف را قبل از اینکه کار تمام وقت خود را شروع کنید انجام دهید و بدانید که چه چیزی کار می کند پیش از آن تماما وارد کار شوید. پس از انجام تغییرات، می توانید روی پای خود بایستید و می توانید به درسهایی که گرفتید تکیه کنید و واقعا به صرف بازاریابی خود بپردازید و از تجربیات جانبی خودتان بهره بیشتری ببرید تا درآمد قابل توجهی را بدست آورید.

جهش را انجام دهید

تا این لحظه، همه چیزهایی را که می توانید برای آماده سازی کسب و کار خود و خودتان انجام دهید را انجام دادید. شاید شما چند استراتژی بازاریابی مختلف را امتحان کرده اید و توانسته اید مشتریان کافی پیدا کنید و در کار روزانه بیش از حد مشغول هستید. اگر درآمد پایدار باشد، اکنون ممکن است زمان مناسب برای جهش باشد.

اگر تصمیم بگیرید اکنون لحظه ای مناسب است، مطمئن باشید کار روزانه خود را با رضایت کامل رها کنید. حتی اگر کسب و کار کوچک شما موفق باشد، رئیس قبلی یا همکارانتان ممکن است بعدا برای شبکه مفید باشد. اگر شما کاملا آرام از انها جدا شوید، حتی ممکن است به مشتریان شما تبدیل شوند.

اگر تجارت جدید کار نکرد چه کاری انجام دهیم؟

یکی دیگر از مزایای مهم شروع آرام و نگه داشتن کسب و کار جدید خود به عنوان کار جانبی در این است که خطر کمتر ی وجود خواهد داشت. به جای آتش زدن میز کار روزانه خود، برای رفتن و شروع کسب و کار جدید ، وقت خود را برای راه اندازی وب سایت، آزمایش نظریه خود صرف کنید و برخی از فعالیت های بازاریابی خود را امتحان کنید و حتی چند مشتری را جذب کنید

یکی دیگر از مزایای پیشروی آهسته این است که شما می توانید مدل های کسب و کار مختلف با یک ایده را امتحان کنید تا زمانی که مناسبترین را پیدا کنید. شما ممکن است فکر کنید که ایده شما برای مصرف کنندگان در سراسر جهان مناسب است، اما پس از ساختن یک وب سایت، شما ممکن است کسب و کارهای دیگر را به جای افراد به عنوان منبع اصلی درآمد خود مشاهده کنید و حتی قبل از اینکه کار خودتان را کنار بگذارید، بدانید که کسب کار جدید شما از طریق بیزینس به بیزینس (B2B) موفق تر خواهد بود.

اکنون زمان شروع است

ایده ای دارید، حتی ممکن است نام خود را آماده کرده باشید، اما تا زمانی که شما شروع به اشتراک گذاشتن ایده خود با جهان نکنید، فکر شما تنها جایی است که کسب و کار شما در آن است. اگر شما می توانید کسب و کار جدید خود را به عنوان یک کار جانبی شروع کنید و در عین حال کار روزانه خود را انجام دهید، شما باید شروع به کسب تجربه کنید و در نهایت باید جهش را ایجاد کنید و کار تمام وقت خود را انجام دهید.

تنها راه شناختن اینکه آیا کسب و کار شما کار میکند، این است که آنرا شروع کنید . همین امروز شروع به ایجاد یک وب سایت برای ایده جدید خود کنید.