نحوه استفاده از اینستاگرام برای هدایت به سوی کسب و کار خود

نحوه استفاده از اینستاگرام برای هدایت به سوی کسب و کار خود

اینستاگرام. یکی از محبوب ترین سیستم عامل های رسانه ای امروز در وب و شرکت های طراحی سایت می باشد. طبق گفته وب سایت Tech Crunch، اینستاگرام تا آوریل ۲۰۱۷  تعداد ۷۰۰ میلیون کاربر فعال داشته است. این یک ائتلاف بزرگ برای هدایت به سوی کسب و کار شماست، نظر شما چیست؟

 چگونه با استفاده از اینستاگرام منحصر به فرد می شوید؟ راهنمایی های زیر کمک خواهد کرد که کسب و کار خود را بر روی این پلت فرم رشد دهید!

در عکس های خود قابل اعتماد باشید

 درست مثل هر بازاریابی رسانه های اجتماعی، شما می خواهید واقعی باشید. نه خیلی رسمی – و نه فقط الگوهای رفتاری و یا عکس های خاصی را به اشتراک بگذارید. عکس هایی از پشت صحنه ویدئوهایی که از خود ایجاد می کنید، بسته بندی کردن محصولات، اولین فنجان قهوه صبح و…، به اشتراک بگذارید. بله، واقعی و با شخصیت بودن به شما کمک می کند تا با فالوور های خود ارتباط برقرار کنید و بتوانید آنها را به کسب و کار خود سوق دهید.

نمایش محصولات خود

  فالوور های اینستاگرام خود را جذب کنید و برای محصولات خود اطلاعات کاملی ایجاد کنید. این به نمایش محصول در هنگام استفاده کمک می کند. عکس های جالبی از محصولات خود ایجاد کنید که باعث جلب توجه بیشتر خواهد شد.

ارائه توصیه ها

 یکی از بهترین روش های سبقت در رسانه های اجتماعی، از طریق توصیه های دیگران در مورد کسب و کار شما می باشد. اینستاگرام اجازه می دهد تا فیلم های ۶۰ ثانیه ای بر روی جریان شما آپلود شود. این زمان زیادی برای طرفداران است تا نشان دهند که چه مقدار محصولات شما را دوست دارند!

با فالوور ها خود ارتباط برقرار کنید

قانون شماره یک بازاریابی رسانه های اجتماعی _ همیشه جذاب باشید.

اجازه ندهید نظرات یا سوالات در پستهای اینستاگرام شما بی پاسخ بمانند. کاربرانی که بیشتر با آنها سر و کار دارید را فالو نمایید و عکس های آنها را به طور منظم قلب بزنید. انجام این کار باعث می شود افراد احساس مهم بودن داشته باشند و احتمال بیشتری وجود دارد که یک هدایت کننده برای کسب و کار شما شوند.

از Live Stream (پخش زنده) اینستاگرام استفاده کنید

   ویدئوی زنده راه آینده است – مخصوصا در کسب و کار آنلاین. این یک راه عالی منجر به تولید بوده، و همچنین به فالوور ها شما نشان می دهد که شما یک فرد واقعی هستید. شما از پشت تلفن خارج می شوید و خود یا کسب و کار خود را به جهان نشان می دهید.

   موضوع ویدیوی زنده شما می تواند در مورد خود، کسب و کار یا محصولاتتان باشد. فقط از آن به عنوان شکلی از شبکه فکر کنید!

از یک هشتگ شخصی استفاده کنید

   برای کمک به پیگیری تعاملی که در اینستاگرام دنبال می کنید، برای کسب و کار خود یک هشتگ ایجاد نمایید. از طرفداران خود بخواهید تا هر بار که یک عکس مربوط به کسب و کار شما را به اشتراک می گذارند از این هشتک ویژه استفاده کنند. هشتگ ممکن است باعث شود کسب و کار شما بیشتر از آنچه که تا به حال تصور کرده اید بگیرد و باعث منفعت شود.

پرداخت تبلیغات اینستاگرام

   البته، ما نمی خواهیم قدرت تبلیغات را برای هدایت به سوی تولید را نادیده بگیریم. با استفاده از این تبلیغات، شما می توانید کاربران را بر روی پلت فرم هدف قرار دهید تا اطمینان حاصل نمایید که فقط افراد علاقه مند عکس های شما را می بینند. آگهی ها را به لینک پروفایل خود هدایت کنید و یک پیوند به صفحه هدایت ایجاد کنید تا بتوانید بعدا کاربران علاقه مند را دنبال کنید.

   همانطور که می بینید، اینستاگرام فرصت های زیادی را برای هدایت به سوی تولید فراهم می کند. به طور کلی، شما می خواهید طوری با طرفداران خود در این شبکه رفتار کنید، اینگار که قبلا مشتریان شما بوده اند یا بهتر از آن، دوستان شما بوده اند. تعامل کنید و ارزش ارائه دهید تا رهبری را انتقال دهید!