چگونه بر یک تجربه بد سئو غلبه کنیم

چگونه بر یک تجربه بد سئو غلبه کنیم

به ‌عنوان یک تیم متخصص طراحی سایت سئو ما با طیف وسیعی از مشتریان سروکار داریم. از جمله مشتریان ما می توان به صنایع بزرگ و کوچک، شرکت ها، فروشگاها و غیره اشاره کرد، مشتریان از موقعیت‌های مکانی کاملاً متفاوت با نیازهای کاملاً مختلف به ما مراجعه می‌کنند.

درحالی‌ که انواع متفاوت صنایع و نیازهای مشتریان ما، چالش‌هایی را ایجاد می‌کند، اما با این‌وجود همیشه راهی برای کمک به آن‌ها جهت موفقیت آنلاین همراه با استراتژی‌های سئو و شیوه‌های عملی وجود دارد.

علی‌رغم تفاوت مشتریان و پیشینه تجربیات آن‌ها درزمینه بازاریابی دیجیتال، تجربه مشترکی وجود دارد که ما در تبلیغات پاپ آپ می‌شنویم و برای ما به‌ عنوان یک تیم منخصص و افراد دیگر به‌عنوان مصرف‌کنندگان اهمیت دارد. تجربه سئو بد، و یا عدم موفقیت در امور به‌ واسطه یک تیم سئو، هم برای ما به‌عنوان ارائه‌دهندگان خدمات و هم برای مشتریان بالقوه به‌عنوان مصرف‌کنندگان به چند دلیل مشکل‌ساز است:

۱. اولین و مهم‌ترین دلیل برای این مسئله که برای مشتری مشکل‌ آفرین می باشد، این می باشد که آن ها مهره سوخته شده‌اند و به دلیل عدم دستیابی به نتایج مورد انتظار عصبانی هستند، احتمالاً سرمایه خود را از دست‌ داده‌اند، و در کل آماده قبول شکست و تسلیم شدن در برابر سئو هستند.

۲. این مسئله برای ما به‌ عنوان یک تیم متخصص سئو مشکل‌ساز است، زیرا یک تجربه سئو بد موجب ایجاد نگرش‌های مشکوک و بی‌اعتمادی نسبت به‌کل این صنعت می‌شود، درنتیجه از فرصت‌های آتی برای کمک به کسب‌وکارهای تجاری جلوگیری می‌کند.

۳. این تجربه بد، در حقیقت مشکل منحصر به‌ فردی را مطرح می‌کند. از آنجا که در بیشتر مواقع، تنها شیوه بازیابی و احیاء مجدد از یک تجربه سئو بد، داشتن یک تجربه خوب با سئو است.

مطمئناً، شما می‌توانید تصور کنید توضیح این‌که چرا یک کسب‌وکار پس از از دست دادن زمان، سرمایه و امید خود نسبت به یک تیم سئو، تجربه سئو را با تیم سئو دیگری مدنظر قرار می‌دهند، می‌تواند کمی دشوار باشد. و این سوال برای مشتریان پیش می آید “چرا در زمانی که در این مشکل قرارگرفته‌ام باید منابع بیشتری را در سئو قرار دهم؟” “چگونه بفهمم که این مسئله پیش‌آمده با تیم سئو قبلی، بار دیگر با این تیم اتفاق نیافتد؟” ما هر دو این نگرانی ها را از مشتریانی که قبلا شکست خورده اند شنیده‌ایم، و ما به این روش به آن‌ها می‌گوییم که چگونه بر تجربه سئو بد غلبه کنند.

 

بازتاب آنچه باعث شکست شده است :

ما هرگز مشتری را برای داشتن یک تجربه بد با سئو سرزنش نمی‌کنیم، اما قطعاً از آن‌ها می‌خواهیم ، آنچه باعث شکست شده است را شناسایی کنند. میان کسب‌وکارها و سئو ها، قطع شدن خطوط ارتباطی و یا به‌هم‌ریختگی و اختلاط مسئولیت‌ها به‌آسانی اتفاق می‌افتد، و این دقیقاً همان‌جایی است که مشکلات به‌تدریج به وجود می‌آیند. اگر شما تجربه بدی با شرکت بهینه سازی سایت داشته‌اید، از خود بپرسید: آیا من از انتظارات خود مطمئن نبودم؟ آیا کاری وجود داشت که من به‌نوبه خود ملزم به انجام آن بودم اما از آن آگاهی نداشتم؟ آیا مسائلی وجود داشت که من نمی‌دانستم و می‌توانستم با پرس و جوی آن مانع از این تجربه بد جلوگیری نمایم؟

با بررسی مطلوب و انتقادی چگونگی بروز وضعیت فعلی خود، شما گاهی اوقات می‌توانید اقدامات و یا مراحلی را شناسایی کنید که هم موجب تغییر مسیر این دوره از استراتژی شما می‌شود و هم می‌توانست به‌منظور جلوگیری از وقوع اتفاقات ناگوار مدنظر قرار گیرد. اگر شما هر چیزی که اتفاق افتاده است و یا می‌توانست برای رسیدن به نتیجه بهتر شما انجام شود را درک کنید، آمادگی بیشتری برای پیشرفت خواهید داشت.

 

شما می‌توانید از اشتباهات خود درس بگیرید :

هنگامی‌که شما اشکال کار و علت شکست را شناسایی کرده‌اید و کاملاً به موقعیت موجود واقف هستید، می‌توانید ازآنچه آموخته‌اید برای پیشبرد اهداف و کسب تجربه بهتر استفاده کنید. ترفند مدنظر، استفاده از تجربیات بد گذشته برای آماده‌سازی خود جهت کسب موفقیت است و به‌منظور انجام این کار، باید خودتان را مهیا کنید. تجربه سئو بد خود را اعلام کنید، شما باید اهداف خود را مجدداً جمع‌بندی و ارزیابی کنید. اهداف جدید چه بودند و اهداف شما در حال حاضر چیست؟ چه چیزی باید اتفاق بیفتد که بار قبل اتفاق نیفتاده بود؟ بار قبل چه سوا لاتی مطرح نشده بودند؟ مجدداً، با استفاده از تجربیات گذشته، درک خود را از نحوه عملکرد سئو و این‌که چه کاستی در عملکرد شرکت مربوطه نسبت به شما وجود داشته است بالاتر ببرید.

 

تفکر انتقادی در مورد این‌که چه راه‌حل‌هایی برای مشکلات شما وجود دارد :

به‌این‌ترتیب، شرکتی که شما استخدام کرده‌اید، سر شما کلاه گذاشته است، و تجربه بد سئو، اثر سوئی بر عملکرد کسب‌وکار آنلاین شما را داشته است. در حال حاضر تکلیف چیست؟

در خصوص بسیاری از کسب‌وکارهایی که از طریق سئو با شکست مواجه شده‌اند، گرایش به نادیده گرفتن این تجربیات به‌صورت بخشی از استراتژی‌شان و عدم بررسی مسائل گذشته وجود دارد. این مسئله کاملاً قابل‌درک است، به دلیل این‌که چرا باید یک فرد تمایل به سرمایه‌گذاری زمان و پول بیشتر چیزی داشته باشد که موجب شکست آن‌ها شده است؟ اما مشکل این منطق این است که خسارت وارده از طریق سئو بد اغلب صرفاً از طریق سئو خوب اصلاح‌شده است. اگر سئو بد وب‌سایت شما به خطر انداخته است، یا موجب رتبه‌بندی بد، و یا یک سایت آشفته و نابسامان شده است، بنابراین سئو خوب همان چیزی است که شما را از این مخمصه خلاص خواهد کرد.

شاید این‌یک واکنش طبیعی به نظر برسد، اما لطفاً تنها به دلیل داشتن تجربه بد سئو ، دور سئو را خط نکشید. سئو و بهینه سازی های مناسب می‌توانند شما را در روند بازیابی و پیدا کردن راه‌حل‌هاکمک کند و موجب موفقیت بیشتر از قبل شما شود.

گروه طراحی و سئو نوین وب سایت با تیم متخصص در امور سئو و بهینه سازی یک تجربه خوب سئو را برای شما رقم خواهد زد.لطفا برای مشاوره رایگان با کارشناسان ما با تلفن: ۹۸۶۲-۸۲۲-۰۹۱۹ تماس بگیرید.