چگونه به بازدید کنندگان وب سایت خود ارزشی استثتایی دهید

چگونه به بازدید کنندگان وب سایت خود ارزشی استثتایی دهید

اکثر بازاریابان از وب سایت های خود برای جذب بازار هدف جهت محصولات و خدمات خود استفاده می کنند، اما این تنها بخش کوچکی می باشد از آنچه که سایت شما می تواند برای آن، مورد استفاده قرار گیرد و به غیر از آن شما باید با ارائه اطلاعات در محلی مناسب ارزشی استثنایی به کسانی ارائه دهید که در حال حاضر لزوما در فکر صرف پول نمی باشند.

و این باعث می شود که نه تنها شما نرخ بسیار بالاتری از بازگشت بازدید کنندگان پیدا کنید، بلکه وب سایت خود را به یک سایت چشم نوازتری تبدیل می نمایید که حتی ممکن است رتبه بندی بالاتری را در موتورهای جستجو ایجاد کند.

در اینجا چند ایده برای کمک به وبسایت یا وبلاگ شما برای ارزش آوری برای بازدیدکنندگان شما و دوام آنها، وجود دارد:

اهمیت دادن به صفحه درباره ما

 در طراحی سایت ،صفحه “درباره ما” یک منبع عالی برای ارائه ارزش و تأثیرگذاری است. با در نظر داشتن این موضوع، تلاش کنید تا این صفحه را به صورتی کامل و جذاب، به همان اندازه که می توانید، انجام دهید. برخی از مواردی که شما می توانید در صفحه درباره ما بیاورید ممکن است شامل: دلایل شما برای کسب و کار یا وب سایت خود، توضیحات درباره محصولات و خدمات خود و برجسته سازی دستاوردها و جوایز شما و غیره باشد.

پیشنهاد منحصر به فرد

 وب سایت شما یک مکان عالی برای ارائه یک تخفیف خوب یا یک هدیه منحصر به فرد به بازدید کنندگان خود در ازای خرید یا ارائه اطلاعات تماس آنها می باشد. آن را چیز ویژه ای قرار دهید که در هیچ جای دیگر قابل دسترس نیست. فقط یک چیز بی ارزش ارائه ندهید، بلکه بازدیدکنندگان خود را به فکر فرو ببرد که: “وای! اگر این سایت در هر ازای هر خرید تخفیف بسیار خوبی ارائه می دهد، چیزهایی زیادی می توانم بخرم و این شگفت انگیز می باشد! “

به طور منظم با محتوای جدید سایت خود را بروزرسانی کنید

موتورهای جستجو و افراد هر دو وب سایت هایی را دوست دارند که مرتبا به روز می شوند. هرچقدر پست های وبلاگ شما آموزنده تر، مرتبط تر و جالب تر باشد، بهتر است.

بیش از حد تبلیغ نکنید

بعضی از وب سایت ها با تبلیغات و پاپ آپ هایی پر می شوند که یک بازدید کننده قبل از اینکه سایت بارگیری شود، آن را ترک می کند. سایت خود را با تبلیغات بنری و دیگر گرافیک ها پر نکنید، تا زمان بارگذاری آن کاهش یابد و میزان بازدهی بالاتر از حد متوسط گردد.

دستورالعمل ها را ساده بنویسید

 با استفاده از برچسب ها، دسته ها، منوها و توانایی انجام جستجو برای یک موضوع خاص، بازدیدکنندگان وب سایت خود را به راحتی از یک مکان به مکان دیگر در سایت خود انتقال دهید.

ارائه گزینه های دیگر

اگر در رسانه های اجتماعی هستید، یک صفحه فن دارید یا از سایت های دیگر مانند اینستاگرام یا یوتیوب برای کسب و کارتان استفاده می کنید، مطمئن شوید که به بازدید کنندگان خود نیز این لینک ها را ارائه می دهید. به این ترتیب، آنها توانایی دیدن همه مطالب شما را دارند، نه فقط آنچه را که در وبسایت خود قرار داده اید. این همچنین کمک می کند اعتبار خود را به عنوان یک رهبر در جایگاهی ویژه تصدیق نمایید.

تعاملی باشید

هنگامی که کسی در مورد پستهای شما نظر می دهد، همیشه مطمئن باشید که به موقع به آنها پاسخ می دهید. از آنها برای بازخورد تشکر کنید و به هر سوالی که ممکن است داشته باشند، پاسخ دهید.

همانطور که می بینید، راه های بسیاری وجود دارد که شما می توانید تجربه را برای کسی که از وب سایت شما بازدید می کند، بهبود بخشید. امروز سایت خود را بررسی کنید و ببینید که در کجا می توانید تنظیماتی را انجام دهید که ارزش داده شده شما به خوانندگان خود را افزایش می دهد.