قالب وردپرس رایگان در مقابل پولی

قالب وردپرس رایگان در مقابل پولی: کدام را انتخاب کنیم؟

انتخاب قالب وردپرس برای سایت شما کار ساده ای نیست. این مانند یک لباس است – اولین تاثیر را بر روی بازدید کنندگان شما ایجاد می کند، باید تمام ویژگی های لازم را داشته باشد و اگر طراحی سایت آن با فعالیت شما منطبق باشد، عالی خواهد بود.

امروزه، هزاران تم برای وب سایت وردپرس وجود دارد. و هنوز، سوال اصلی رایگان یا پولی بودن آن است؟ بیایید درباره جوانب مثبت و منفی آنها صحبت کنیم:

رایگان- مزایا

این رایگان است و این پایان آن است. مطمئنا، کمی از آن نا امید می شوید. با این حال، این دقیقا درست نیست. تم های وردپرس به وضوح توسط تیم آزمایش بررسی شده اند. بنابراین شما می توانید از کیفیت آنها اطمینان حاصل کنید. واقعا تعداد زیادی از آنها وجود دارد و احتمالا شما چیزی را پیدا خواهید کرد که نیاز شما را برآورده کند.شما می توانید از طریق زیر آنرا اضافه کنید: Dashboard >> Appearance >> Themes بدون نیاز به آپلود در هاست به صورت دستی یا اف پی تی یا چیزی دیگر.

آنها در استفاده آسان هستند. به عنوان یک قاعده، تمام تم های رایگان لیست ویژگی های مشابه دارند. این ویژگی ها دارای گزینه های استاندارد مورد نیاز وردپرس هستند، بنابراین سخت نیست که آنها را پیکربندی کنید. همچنین، آنها سایت شما را کم سرعت نمی کنند.

رایگان- معایب

قابلیت محدود: اگر شما نیاز به برخی از ویژگی های اضافی، مانند ایجاد برخی از زمینه ها و یا دکمه ها دارید، لازم است پلاگین مناسب را پیدا کنید و یا سعی کنید تم دیگری را پیدا کنید.

به روز رسانی نادر و پشتیبانی محدود: شما باید برای این واقعیت آماده باشید که حتی شرکت هایی که تیمی از توسعه دهندگان حرفه ای و پشتیبانی کننده دارند، تضمین نمی کنند که شما پاسخ خود را به درخواست پشتیبانی یا برخی از به روز رسانی هایی که شامل قابلیت های جدید می شود، دریافت خواهید کرد. به روز رسانی ها نادر است و هدف اصلی آنها جلوگیری از آسیب پذیری های امنیتی است.

بدون ضمانت: اگر چیزی اشتباه شود، همه چیز به عهده خودتان خواهد بود، هیچکس مسئول وقفه در وب سایت شما نخواهد بود.

منحصر به فرد بودن (و یا کمبود آن): از آنجا که تم ها رایگان هستند، هر کسی می تواند آن را در وب سایت نصب کند. بنابراین اگر تم محبوب باشد، توسط بسیاری از وب سایت ها و وبلاگ ها استفاده خواهد شد. تنها چیزی که می توانید در این مورد انجام دهید این است که سعی کنید آن را به روش خاصی سفارشی کنید. (اگر عملکرد تم اجازه می دهد تا این کار را انجام دهید)

پولی – مزایا

ویژگی های بیشتر: این مزیت اصلی محصولات خریداری شده است. آنها به شما قابلیت های زیادی و گزینه های سفارشی سازی ارائه می دهند.

پشتیبانی و به روز رسانی: آنها به صورت منظم ارائه می شوند. اگر مشکلی دارید، می توانید اطمینان حاصل کنید که به شما کمک می کنند. این یک امتیاز عالی برای همه کاربران در تمام سطوح مهارت است. به روز رسانی تم شما را امن نگه می دارد و گاهی اوقات شامل برخی از ویژگی های جدید و قابلیت های جدید است.

قیمت: این خیلی زیاد نیست و مطمئنا ارزان تر از این است که تصمیم بگیرید طراحی سایت را از ابتدا سفارش دهید. طیف وسیعی از قیمت ها وجود دارد و متناسب با هر جیب است.

پولی – معایب

هیچ فرایند بررسی رسمی وجود ندارد: تم های پولی را می توان برای فروش در بازارهای مختلف ارائه داد ( به عنوان مثال تم فورست). به این معنی است که سازندگان تم می توانند کدکس های وردپرس را در برخی مناطق نادیده بگیرند. برای جلوگیری از کد نویسی بد، توجه کنید که سازنده کیست و اگر شک دارید، ریسک نکنید.

هنوز هم در شک هستید؟

از خود بپرسید: چه ویژگی هایی نیاز دارید؟ آیا شما قادر به حل مسائل وردپرس در صورت لزوم و بدون هیچ گونه کمک هستید؟ آیا شما با برخی از لایه های اولیه خوشحال هستید؟ همچنین، توجه زیادی به مشارکت کنندگان تم ها، رتبه ها، تعداد نصب فعال و غیره به منظور اطمینان از اینکه شما محصول با کیفیت را انتخاب می کنید، داشته باشید.

نتیجه

این همه به شما و تنظیمات شما بستگی دارد. اگر شما تازه وبلاگ خود را شروع کردید، تم های رایگان انتخاب خوبی برای شما است. آنها در استفاده آسان هستند و شما حتی می توانید چیز شماتیکی به طرق مختلف برای وردپرس خود پیدا کنید. با این حال، اگر شما نیاز به چیزی بیشتر – قابلیت های اضافی، سفارشی شدن، و غیره دارید – بهتر است جستجو برای تم های پولی را آغاز کنید.