چگونه یک وب سایت رستوران عالی ایجاد کنیم

چگونه یک وب سایت رستوران عالی ایجاد کنیم

 وب سایت رستوران شما با یک طراحی سایت رستوران حرفه ای یکی از مهمترین ابزارهای بازاریابی شماست. بسیاری از مشتریان شما قبل از تصمیم به بازدید آنلاین، شما را بررسی خواهند کرد، بنابراین نیاز است که وب سایت شما یک تجربه درخشان را ارائه دهد. از سوی دیگر، اگر وبسایت شما ضعیف طراحی شده باشد، می تواند مشتریان را از بازدید واقعی رستوران شما دل سرد نماید.

وقتی افراد از وب سایت رستوران شما بازدید می کنند، نیازهای خاص خود را در ذهن دارند. به آنها بپردازید و شما یک مشتری خوشحال خواهید داشت.

خوشبختانه، هیچ وقت طراحی سایت رستوران عالی برای شما آسانتر از این نبوده است. با این وجود، وب سایت رستوران شما باید عناصر خاصی را در مکان خود قرار دهد، اگر می خواهید آن را در گوگل نمایش دهید و در واقع برای مشتریان شما مفید باشد. بیایید نگاهی بیندازیم به نکاتی مهم در طراحی سایت رستوران.

منوی خود را به طور برجسته ای نمایش دهید

 منوی شما یکی از ویژگی های اصلی سایت شماست. هنگامی که مشتریان بالقوه از وب سایت شما بازدید می کنند، می خواهند بدانند چه نوع غذایی را سرو می کنید و قیمت های آنها چقدر است. شما باید یافتن این اطلاعات را تا جایی که ممکن است، آسان نمایید.

بسیاری از وب سایت های رستوران این اشتباه را می کنند که  منوهای خود را به صورت پی دی اف های قابل دانلود نمایش می دهند و یا از بازدید کنندگان می خواهند که منوی خود را جستجو کنند. این یک اشتباه بزرگ است. این ویژگی باید در جلو و مرکز یک صفحه منظم در وب سایت شما قرار داشته باشد! به این ترتیب گوگل به راحتی می تواند منوی شما را اسکن کند و آن را در نتایج جستجو نمایش دهد.

ساعت های کاری و اطلاعات تماس خود را به طور برجسته نشان دهید.

هنگامی که یک مشتری به منوی شما نگاه می کند و آن را اشتها آور یافته است، آنها شروع به دیدن می کنند تا ببینند کجا هستید و آیا باز هستید.

یافتن این اطلاعات را در سایت خود آسان کنید. بسیاری از رستوران ها این اطلاعات را در  صفحه تماس پنهان می کنند یا با به روز کردن ساعت ها سازگار نیستند. با نمایش این اطلاعات به طور برجسته و با به روزرسانی کردن آن ها به طور مرتب، بازدیدکنندگان شما گوشی های خود را کنار می گذارند، خانه های خود را ترک می کنند و غذای خوشمزه ای را در رستوران شما صرف می کنند.

ارائه رزرو آنلاین از طریق وب سایت خود

اگر تصمیم دارید که یک سیستم رزرو آنلاین داشته باشید، بهتر است اطمینان حاصل کنید که کار می کند. اگر یک مشتری بالقوه از طریق فرایند رزرو اقدام نماید و برنامه  کار نکند یا رزرو انجام نشود، این یک تجربه ضعیف پس از ورود به رستوران برای آنها ایجاد می کند قبل از اینکه بنشینند.

با وجود رستوران های مختلف برای انتخاب، اغلب یک تجربه منفی کافی است تا جلوی فرد را از آمدن دوباره در آینده بگیرد. همین را می توان برای سیستم سفارش آنلاین شما گفت. اگر از یک سیستم سفارش دهنده شخص ثالث استفاده می کنید یا آن را به صورت محلی بر روی سایت خود نصب کرده اید، نیاز است که آن کار کند. اطمینان حاصل کنید که قبل از اینکه آنها را در دسترس عموم قرار دهید، زمان برای آزمایش هر دو سیستم برای هر گونه خطا صرف کرده اید.

مواد غذایی خود را با تصاویری زیبا نمایش دهید

 شما این احساس را می خواهید که وب سایت شما به تقلید از محیط رستوران شما باشد. در حال حاضر، این به این معنا نیست که وقت آن است که سایت خود را با عکس هایی شاد از خانواده هایی که لبخند می زنند، بپوشانید. در صورت امکان سعی کنید عکس هایی واقعی از رستوران و غذایی که آماده می کنید، ارائه دهید. حتی می تواند استخدام یک عکاس حرفه ای برای گرفتن این عکس ها برای شما مفید باشد. شما می خواهید که غذاهای شما به طرزی باور نکردنی اشتها آور باشند و فقط چسباندن یک عکس سریع در آی فون شما اغلب این چنین اثری را ندارد.

 از آنجا که بازدید کنندگان شما در حال حاضر گرسنه هستند، شما می خواهید این احساس را حتی با عکس های به طور باورنکردنی اشتها آورتر تشدید نمایید. هدف شما باید این باشد که مشتریان خود را برای غذا خوردن و آماده شدن برای سفارش و یا آمدن به رستوران خود به هیجان بیاورید.

اطمینان حاصل کنید که سایت شما سازگار با تلفن های همراه است

مردم زمانی که خارج از خانه یا در اطراف محله خود هستند به جستجو ی رستوران ها می پردازند. احتمالا بخش بزرگی از بازدیدکنندگان شما از طریق تلفن های همراه خود به سایت شما دسترسی خواهند داشت. اگر سایت شما به درستی بر روی یک گوشی هوشمند بارگذاری نشود، شما تعداد زیادی از مشتریان بالقوه خود را از دست خواهید داد.

به علاوه، اگر سایت شما سازگار با تلفن های همراه نباشد، این موضوع تاثیری منفی بر رتبه بندی شما در موتور جستجوی گوگل خواهد گذاشت. این بدین معنی است که وقتی فردی به دنبال یک رستوران در منطقه شما می گردد، شما در آن محله وجود ندارید که بتواند شما را پیدا کند.

در وب سایت تلفن همراه خود مطمئن شوید که پیدا کردن مکان، ساعت کاری و منوی شما بسیار آسان باشد. هنگامی که فرد در حال حرکت است، این بخش های مهم از اطلاعات به وی کمک خواهد کرد که سریع تصمیم بگیرد که آیا باید از رستوران شما دیدن کند یا نه.

با نام تجاری خود صادق باشید

 ممکن است وب سایت رستوران شما اولین تجربه ای باشد که مشتری با نام تجاری شما داشته باشد. به همین دلیل نیاز است که وب سایت شما یک احساس ایجاد و در هماهنگی با رستوران شما باشد.

  اگر نام تجاری شما ویژگی های کاری خاصی دارد و برای یک جمعیت پر هیجان تری غذا سرو می کند، پس مطمئن شوید که این ویژگی را در وب سایت و تصاویر خود کپی و برجسته می کنید. در حالی که اگر رستوران شما بسیار لوکس و گران قیمت می باشد، می بایست در مورد آن صحبت کنید.

 رنگ، طرح بندی، انتخاب فونت، لوگو و تصاویر همه با هم کار می کنند تا بگویند که رستوران شما در چه حد و اندازه ای می باشد. شما می خواهید که بازدید کننده وب سایت شما همان تجربه ای را داشته باشد که در لحظه ی پا گذاشتن به رستوران شما خواهد داشت.

از یک شرکت طراحی سایت برای ایجاد وب سایت رستوران خود استفاده کنید

 اکنون که می دانید چه عناصری را در وب سایت رستوران خود بگنجانید، زمان شروع ساخت آن است! گزینه های مختلفی از پلت فرم های محتوایی تکامل یافته گرفته تا سازندگان وب آنلاین، وجود دارد که در اختیار شما قرار دارند.

تلاش برای تصمیم گیری در مورد بهترین گزینه برای نیازهای شما می تواند کمی طاقت فرسا باشد، به همین دلیل توصیه می کنیم که از گروه طراحی نوین وب سایت مشاوره بگیرید.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان ما با تلفن : ۹۸۶۲-۸۲۲-۰۹۱۹ تماس بگیرید.

وب سایت رستوران شما، چهره مجازی رستوران شماست. با تمرکز بر روی عناصر بالا شما یک وب سایت رستوران دارید که جذاب است و مشتریان شما آن را دوست دارند. فقط اطمینان حاصل کنید که تجربه آنلاین شما درست همانند تجربه شخصی است و شما همه چیز را تنظیم کرده اید.