داستان برند و اهمیت آنها برای کارآفرینان آنلاین

داستان برند و اهمیت آنها برای کارآفرینان آنلاین

در این زمانه شگفت انگیز وب سایت ها، طراحی سایت، وبلاگ ها و شبکه های اجتماعی، شیوه هایی که مشتریان جدید به سوی یک کسب و کار کشیده می شوند بسیار متفاوت از آن چیزی می باشد که آنها حتی پنج سال پیش داشتند.

با کارآفرینان بسیاری که در رقابت با شما برای کسب و کارها وجود دارد، چه کاری می توانید انجام دهید تا نام تجاری خود را در میان بقیه برجسته کنید. خیلی افتضاح به نظر می رسد که ویجت یک شرکت مثل دیگری باشد. بنابراین چه چیزی است که باعث می شود مردم سر خود را بچرخانند و به وب سایت شما جذب شوند؟

این به یک داستان بر می گردد … داستانی که در پشت نام تجاری شماست!

داستان برند چیست؟

داستان برند می تواند یک ابزار بسیار مهم برای نام تجاری باشد، اگر شما بدانید که چگونه از آن به نفع خود استفاده کنید. داستان نام تجاری شما یک پیغام برای تبلیغ بیشتر نام تجاری نیست، بلکه وسیله ای برای تمرکز دادن ارتباطات شما در اطراف یک موضوع مرکزی و ایجاد پیام های مطلوب برند می باشد. آن به سادگی به عنوان وسیله ای برای گفتن به مردم در مورد کسب و کار شما خدمت می کند: چگونه همه چیز شروع شد، چه چیزی شما را الهام بخشید تا آن را راه اندازی کنید، چالش هایی که با آن مواجهید، و غیره.

داستان نام تجاری، روابطی عالی بین مشتریان و کسب و کار ایجاد می کند.

وقتی همه می گویند و انجام می شود ، مردم با مردم بیزینس می کنند، نه با محصولات. برای اطمینان، محصول و یا سرویس باید مشتری را خشنود سازد، اما اغلب داستانی پشت نام تجاری است که فروش را پایان می دهد. وقتی به شهر فعلی خود نقل مکان کردم و نیاز به خرید تعدادی مبلمان جدید داشتم، در دریایی از وب سایت ها گم شدم که مکان های بالقوه ای بودند که می توانستم از آنها تهیه کنم.

 اکثر وب سایت ها به اندازه کافی شکیل بودند و اطلاعات اولیه را داشتند، اما یکی از آنها یک گام جلوتر از بقیه بود. این یکی به من چیزی بیشتر از فقط “چگونگی”، “وقت” و “موقعیت” کسب و کار ارائه می داد… بلکه همچنین در مورد “چه کسی،” چرایی “و” چگونگی ” کسب و کار نیز به من می گفت.

من از این وبسایت برجسته نه تنها فهمیدم که مالک آن کیست و چرا او این مقدار در رابطه با کسب و کار خود پرشور بود، بلکه همچنین دریافتم که چگونه عشق این مرد به کسب و کار و مشتریانش به سوی نفع واقعی جامعه از طریق برنامه های حمایتی سرریز شده بود.من سفارش خود را در آن روز به ثبت رساندم و تا به حال از مشتریان این کسب و کار همیشه در حال رشد بوده ام.

 این نوع شفافیت خالص است که باعث می شود تا یک مشتری بالقوه، دلیلی برای اعتماد به نام تجاری شما نسبت به بقیه را احساس کند. فکر کنید در مورد این که شما چگونه می توانید از این روش در وب سایت شرکت خود همراه با پیشنهادات زیر، استفاده کنید:

اهمیت داستان نام تجاری برای شما به عنوان یک کارآفرین

  • درک کردن: داستان برند شما یک توضیح شفاف و روشن را درباره شما و چیستی کسب و کار شما، ایجاد می کند. برای کمک به مشتریان خود در درک این که کسب و کار شما در مورد چه چیزی است، مطمئن شوید که چرایی آنچه را که انجام می دهید حل و فصل کرده اید. در وهله اول چرا این کسب و کار را شروع کردید؟ گاهی اوقات ممکن است که آن قدر در جنبه های دیگر کسب و کار خود فرو روید، که لازم باشد خودتان را به یاد آورید. اغلب پرسیدن از مشتریان راضی به روشنی اثبات می کند که چرا آنها همچنان از شما حمایت می کنند.
  • آموزش: این یک فرصت عالی برای شما (یا برای یک شریک یا کارمند با استعداد) برای یافتن راه های هیجان انگیز برای نشان دادن این که چرا شرکت شما وجود دارد و چگونه عمل می کند می باشد. شما می توانید این را به سادگی با ارائه یک مجموعه آموزشی ویدئویی از کسب و کار در وب سایت خود انجام دهید.
  • اعتماد: از آنجایی که داستان نام تجاری شما به طور مستقیم با مشتریان ارتباط برقرار می کند، آنها به وضوح عملیات کسب و کار شما را درک می کنند، و به این ترتیب آنها به کسب و کار شما اعتماد می کنند، که بدین معنی است که پول بیشتری کسب می کنید. این رویکرد جسورانه و مستقیم برای رسیدن به مشتریان به شما کمک می کند تا خود را از بقیه گروه متمایز سازید. مزیت اضافه شده (شاید کمتر آشکار) دیگر می تواند فقط یک یادآوری برای دلایل شما از ایجاد کسب و کارتان باشد. این آگاهی می تواند برای شما و کارکنان شما آهنگی بسیار شاداب کننده باشد.