8 عنصر کلیدی یک وب سایت موفق

۸ عنصر کلیدی یک وب سایت موفق

برای کسانی که کسب و کار آنلاین انجام می دهند، یک وب سایت با طراحی سایت حرفه ای یک ضرورت است . شرکت های کوچک و کارآفرینانی که در بازاریابی وابسته شرکت می کنند هیچ استثنائی وجود ندارد. آنها به مکانی نیاز دارند تا اعتبار خود را بشناسانند و یک حضور قوی و موثر در اینترنت ایجاد کنند.

در اینجا تعدادی تکنیک ساده برای کمک به ایجاد یک وب سایت وجود دارد که منابع مورد نظر مخاطبان شما را دنبال می کند:

وب سایت شما اغلب اولین معرفی رسمی است که افراد برای کسب و کار شما خواهند داشت. بنابراین، مهم است که اطلاعات خاصی را که هر فردی در سایت شما دنبال می کند، در نظر بگیرد.

  یک وب سایت کسب و کار باید اطلاعات مورد نیاز مربوط به کسب و کار شما را به مشتریان بالقوه و یا مشتریان، با جزئیات بسیار دقیق ارائه دهد. شما می خواهید اطمینان حاصل کنید که تمرکز بر مخاطبان شماست تا خواننده احساس کند درک کرده و مطلع شده است. استفاده از این تکنیک ها به شما کمک خواهد کرد تا این هدف را به دست آورید.

۱-محتوای منحصر به فرد

 همیشه اطمینان حاصل کنید که مطالبتان منحصر به فرد و آموزنده است به طوری که به بازدید کننده در مورد کسب و کار شما، بازارهایی که خدمت می کنید، محصولات و خدماتی که ارائه می دهید، همراه با قیمت و سایر شرایط و ضوابط فروش، اطلاعاتی به دست می آورد. همچنین باید سیاست خود را در مورد درآمد و مبادله کالا مشخص کنید. در وب سایت همچنین باید نشان دهید که مشتریان در صورت نارضایتی از کالا، کالاهای از دست رفته و یا آسیب دیده در حمل و نقل، چه مسئولیتی را بر عهده می گیرید.

۲-بررسی مزایا

 لیستی از مزایای ارائه داده شده توسط شما در یک جایی یا در جاهای مختلف در سایت شما، چیز مهمی است که باید شامل شود. مخاطبان باید سایت شما و مزایای پیشنهادات شما را، بدون هیچ سوال اضافه ای، به طور کامل درک کنند.

۳-اطلاعات تماس

 بعضی از افراد به نظر می رسد که می خواهند اطلاعات تماس خود را پنهان کنند. فقط آن را آسان کنید. از صفحه «تماس با من» برای ارائه گزینه های متعددی که مخاطبان شما می توانند با شما ارتباط برقرار کنند از جمله شماره تلفن، فرم ایمیل، صفحات رسانه های اجتماعی و غیره، استفاده کنید. خود را پنهان نکنید، باز باشید.

۴-ناوبری (Navigation) آسان

تمام عناصر مهم یک وب سایت که به خوبی طراحی شده مانند نویگیشن آسان، بهینه سازی موتور جستجو، نمایندگی خدمات مشتری، و غیره را در سایت بگنجانید. برای رتبه بندی بهتر در گوگل می توانید از خدمات طراحی سایت نوین وب سایت برای این منظور استفاده کنید.

۵-بخش نظرات

 همیشه در پست های وبلاگ یا صفحات شخصی، نظر دادن و خواندن نظرات دیگران را برای مشتریان ، آسان نمایید. این یک استفاده فوق العاده از فضای سایت است، عمدتا به این دلیل که محتوای تولید شده توسط کاربر، مورد علاقه موتورهای جستجو می باشد.

۶- CTA های روشن

“CTA مخفف Call To Action است. همانطور که از نامش مشخص است هدف این تکنیک اینست که کاربر را تشویق به کلیک بر روی دکمه  CTA می کند تا فعالیت مورد نظر انجام شود. CTA ها در بنرها ، وب سایت ها و خبرنامه ها کاربرد دارد”

هنگامی که باید از CTA استفاده نمایید،نترسید. مخاطبان شما تا زمانی که به آنها نگویید هیچ فکری برای انجام دادن ندارند، CTA های خود را فوق العاده به رنگ روشن در بیارید و سعی کنید آنها را به یک یا دو مورد در هر صفحه از سایت خود محدود کنید تا آنها در مورد آنچه که باید انجام دهند سر در گم نشوند.

۷-پیشنهادهای ویژه

 یک راه عالی برای جذب افراد برای خواندن اطلاعات بیشتر در سایت شما، همیشه نوعی پیشنهاد ویژه برای بازدیدکنندگان جدید است. شما می توانید از پلاگین ها برای ارائه فرصت و همچنین به طور استراتژیک آنها را تنها برای بازدید کننده دفعه اول ارائه دهید. این یک راه خوب برای افزایش وفاداری مشتری است.

۸-اشتراک خبرنامه ایمیل

 اجازه ندهید بازدیدکنندگان وبسایت شما را ترک کنند بدون این که فرصتی برای دریافت اطلاعات در مورد پیشنهادات شما در قالب یک خبرنامه یا یک لیست ایمیل داشته باشند. امروزه، پاپ آپ ها و اسلایدر ها بسیار شایع هستند و بسیار تاثیر گذار می باشند. در نظر داشته باشید که آنها را به وب سایت کسب و کار خود برای حداکثر تاثیر، اضافه کنید.

هنگامی که این عناصر را به وب سایت کسب و کارتان اضافه می کنید، سایت شما در استراتژی بازاریابی و فروش شما بسیار بهتر خواهد شد. به یاد داشته باشید که همه چیز را از لحاظ دیدگاه و احساس مخاطبانتان و نه اینکه خودتان چگونه فکر می کنید و احساس می کنید، انجام دهید.

یک وب سایت برای کسب و کار بازاریابی شبکه ای شما بهترین ابزار برای افزایش مخاطبین و افزایش اختیارات شماست.