هفت مزیت استفاده از لینکدین که شما نمی خواهید از دست بدهید

هفت مزیت استفاده از لینکدین که شما نمی خواهید از دست بدهید!

اگر از قدرت شبکه لینکدین برای رشد کسب و کار آنلاین خود استفاده نمی کنید، وقت آن است که شروع کنید. به عنوان یک قطب برای بازاریابان وابسته حرفه ای، وبلاگ نویسان، شرکت های طراحی سایت، صاحبان کسب و کار و تولید کنندگان، لینکدین فرصت های زیادی را برای ایجاد نام برای خود و کسب و کار خود ایجاد می کند.

در زیر، ما نگاهی به هفت مزیت که LinkedIn می تواند برای شما فراهم کند!می اندازیم

ارتباط برقرار کنید

از آنجا که این یک شبکه اجتماعی است، لینکدین برای شبکه مناسب است. شما به راحتی می توانید دیگران یا کسانی که در آینده ممکن است باشما همکاری کنند را پیدا کنید.این همچنین به شما کمک می کند تا تامین کنندگان، تبلیغ کنندگان و سایر منابع را پیدا کنید تا کسب و کار شما راحت تر ساخته شود.

ساختن اعتبار

در لینکدین شما می توانید یک نام قابل اعتماد برای خود و کسب و کار خود ایجاد کنید. با به اشتراک گذاری محتوا در گروه های خود و در پروفایل خود، شما خود را به عنوان متخصص دانش در زمینه خود معرفی می کنید.

ایجاد رزومه

 لینکدین به شما امکان می دهد پروفایلی را که شامل تحصیلات قبلی، مهارت ها، تجربه و پروژه هایتان است، ایجاد کنید. سایر کاربران می توانند پیشنهادات شگفت انگیزی را برای شما داشته باشند. که درست در قسمت مشخصات شما ظاهر می شود. این کمک می کند تا توانایی ها و استعدادهای خود را به دیگران نشان دهید که ممکن است به دنبال خدمات یا محصولاتی باشند که شما ارائه می دهید.

حتی زمانی که با شخص دیگری که در لینکدین نیست ارتباط برقرار می کنید، می توانید لینک پروفایل خود را به اشتراک بگذارید تا بتواند ببیند که شما در زمینه ای که در آن تخصص دارید چقدر خوب هستید.

پست های وبلاگ خود را به اشتراک بگذارید

ترافیک محتوای خود را با استفاده از اشتراک پست های خود در گروه ها و در پروفایل افزایش دهید. بازاریابی محتوا یکی از قوی ترین روش ها برای رشد کسب و کار آنلاین شما است و لینکدین فرصت های زیادی برای ارائه مقالات شما برای دیگران فراهم می کند.

همچنین به شما کمک خواهد کرد که ترافیک را به وبلاگ یا وب سایت کسب و کار خود بفرستید، به طوری که شما به طور استراتژیک لینکی را در سراسر محتوای خود قرار می دهید.

کسب و کار خود را در گروه ها افزایش دهید

همانطور که قبلا ذکر شد، گروه های لینکدین حاوی گنجینه ای از فرصت برای صاحبان کسب و کار آنلاین است. خودتان را به عنوان یک منبع مفید در گروه های مرتبط با زمینه کاری خود معرفی کنید.

یک گروه برای نام تجاری خود ایجاد کنید به طوری که دیگران بتوانند اطلاعات در مورد محصولات شما کسب نمایند و اطلاعاتی که باید به اشتراک بگذارید به روز باشید. این گروه سازی می تواند به شما ده برابر سود برساند.

با هم صنعتی های خود در تماس باشید

در لینکدین شما می توانید با قابلیت اتصال، یک ایمیل را به ۵۰ نفر در لحظه ارسال کنید.با این امکان عالی می توانید با هم صنعتی های خود یا دیگر افراد در تماس باشید. این موجب صرفه جویی برای ارسال ایمیل از طریق گوگل که دارای محدودیت برای ارسال می باشد می شود.

به روز باشید

به روز نگه داشتن خود و کسب و کار شما در دانستن آخرین و بزرگترین محصولات، تکنولوژی و ابزارهای دیگر حیاتی است زمانی که شما در درجه اول آنلاین هستید. اینترنت به سرعت در حال تغییر است و آنچه که امروز کار می کند ممکن است هفته آینده کار نکند. همیشه چیزی بهتر در راه است.

از طریق لینکدین شما در مورد همه چیز که نیاز دارید در مورد کسب و کار تان بدانید به روز می مانید. از طریق وضعیت ها، مقالات و گروه ها، می توانید اطمینان حاصل کنید که همه چیز در مورد جدیدترین موضوعات را زمانی که آنها بوجود می آیند را می دانید.

برای کسانی که در حال حاضر از LinkedIn برای رشد کسب و کار خود استفاده نمی کنند، اکنون زمان شروع کار است! یک پروفایل کامل ایجاد کنید که به شما کمک می کند مرتبط با شبکه باشید و ایجاد یک کسب و کار آنلاین سودآور داشته باشید!