5 چیزی که در طراحی سایت تولیدی باید مد نظر قرار دهیم

۵ چیزی که در طراحی سایت تولیدی باید مد نظر قرار دهیم

هریک از مهندسان طراحی و مدیران تدارکات که هر روزه به انجام امور خود در جهان می پردازند، به دنبال تامین کننده های جدید می گردند. شما برای این که وضعیت را به نوعی تغییر دهید که در این تجارت شانسی داشته باشید، چه کرده اید؟ احتمالا اولین فرصت شما بدون این که خود شما بدانید اتفاق خواهد افتاد.

درست است، اولین جایی که این افراد بدان نگاه می کنند، طراحی سایت و وب سایت شما است. اگر از این موضوع ناراحت هستید که به روزرسانی سایت خود را سال ها به تاخیر انداخته اید، نگران نباشید چون افراد بسیار دیگری مثل شما هستند. شما کسب و کار تولیدی پرمشغله ای را اداره می کنید و احتمالا نمی دانید باید از کجا شروع نمایید.

در زیر پنج مورد از اطلاعات بسیار مهمی بیان شده است که مهندسان طراحی و مدیران تدارکات زمانی که به دنبال تامین کنندگان جدید هستند، آن ها را مد نظر قرار می دهند:

۱) اطلاعات در خصوص قابلیت ها

اول از همه و مهم تر از همه آن ها می خواهند بدانند شما قادر به اجرای سرویس مد نظرشان هستید یا خیر. این بدان معنا است که شما باید اطلاعات بسیار پرجزئیاتی را در مورد ایجاد و عرضه سرویس های خود ارائه نمایید.

به طور کلی، مطالب مرتبط با توانایی های شما در رابطه مواد مورد استفاده، تولرانس قابل دستیابی، ابعاد حداکثری، فرایندها کیفی، حجم تولید، صنایع خدمت رسانی شده، سرویس های ثانوی و قالب های ارائه شده به خوبی مورد پذیرش قرار می گیرند.

۲) لیست ماشین ها و ابزار آلات

به دفعات لیست ماشین آلات شما چیزهای زیادی در مورد شخص شما و کسب و کارتان و قابلیت های تولیدی شما می گوید. برای مثال، لیست کردن ساده یک دستگاه تراش بریجپورت به مهندسان و خریداران این اطلاع را می دهد که شما قادر به تراشکاری هستید اما هیچ تخصص خاصی را مد نظر قرار نمی دهید.

ولی اگر یک ماشین پنج محوره CNC داشته باشید، این امر به همه جهان می گوید که در زمینه هندسه بسیار پیچیده و اجزای بسیار تخصصی کار می کنید. هر اندازه که راحت هستید ماشین آلات و ابزارهای خود را در لیست بیاورید و آن ها را به صورت سرویس هایی که ارائه می کنند، سازمان دهی کنید.

۳) گواهی ها

این مسئله را تبلیغ کنید که معیارهای لازم بر کسب گواهی های مد نظر را داشته اید. برخی مشتریان  احتمالی کار با شما را بدون دارا بودن گواهی های متناسب مد نظر قرار نخواهند داد. مطمئن شوید که این گواهی ها را به صورت برجسته ای در وب سایت خود ارائه کنید و امکان دانلود یا درخواست اسناد را نیز در مورد آن ها فراهم کنید.

۴) ویدئو

همگان دوست دارند که گردشی در مغازه داشته باشند. اذعان کنید که شما نیز همین گونه هستید! علتی این که چنین کاری را شخصا انجام می دهید این است که قابلیت های خود و همین طور محدوده، ایمنی، و فرایندهای کیفی تاسیسات خود را نشان دهید. بیشتر تولیدی های معمولی به من این گونه می گوید که «اگر بتوانم آن ها را مغازه خود بکشانم، به کار با ما راغب خواهند بود.»

چرا منتظر بازداد شخصی بمانید؟ تعدادی ویدئو از تاسیسات خود در زمان کار تولید کنید و روی وب سایت خود قرار دهید تا دید ابتدایی به مشتریان احتمالی خود ارائه کنید و به آن ها بگویید چه کسی هستید و چه کاری می توانید برای تامین نیازهای آن ها انجام دهید.

۵) اطلاعات پروژه نمونه

مهندسان و مدیران تدارکات، می خواهند انواع پروژه هایی که روی آن ها کار کرده اید و بخش هایی که تولید نموده اید را ببینند. آن نمونه شیشه ای که در مغازه خود قرار داده اید و در زمان بازدید مشتریان بدان اشاره کرده و توضیح می دهید را بردارید و تصویر آن به همراه اطلاعات مد نظر خود را در وب سایتتان قرار دهید تا شخصا همان اطلاعات را از طریق وب سایت به مشتریان برسانید.