4 مزیت داشتن یک وب سایت املاک و مستغلات

۴ مزیت داشتن یک وب سایت املاک و مستغلات

در مورد آن هیچ سوالی وجود ندارد: که طراحی سایت املاک برای آژانس های املاک و مستغلات بسیار موثر و ضروری است و وب سایت های املاک و مستغلات، کانال های بازاریابی به طور قابل ملاحظه ای قدرتمند هستند.

 اگر شما یک آژانس املاک و مستغلات هستید، و در مورد تلاش های بازاریابی اینترنتی خود جدی هستید، احتمالا در حال حاضر از وب سایت های املاک و مستغلات استفاده می کنید. اگر به این تکنیک بازاریابی متصل نشده اید، این را خوب مطالعه کنید.

هر آژانس املاک باید حداقل دو وب سایت داشته باشد: یک وب سایت برند و یک وب سایت غیر برند. دلیلش این است که: در دوره و زمانه امروز، همه چیز به صورت آنلاین انجام می شود و ضروری است هنگامی که کسی  در گوگل شما را سرچ می کند، بر روی یک وب سایت املاک و مستغلات حرفه ای فرود آید. با این حال، یک وب سایت برند می تواند در یک زمان از دیدگاه هدایت تولید ناقص باشد، بنابراین مهم است که وب سایتی را نیز داشته باشید که شاید مربوط به جامعه مورد هدف شما باشد.

در اینجا ۴ دلیل آمده، برای اینکه هر آژانس املاک باید یک وب سایت املاک و مستغلات داشته باشد:

۱- شما منجر به تولید بیشتری خواهید شد

یک وب سایت املاک و مستغلات، همراه با استراتژی محتوای مناسب، راهی مطمئن برای تولید منافع با کیفیت بالا است. بنابراین باید اطمینان حاصل کنید که مقدار زیادی از محتوای با ارزش مربوط به کلمات کلیدی را دارا هستید.

افراد به گوگل می روند، زیرا گوگل در هنگام اتصال شما به نتایج با ارزش بی رقیب است. بنابراین، اضافه کردن محتوای ارزشمند در مورد جامعه هدف به وب سایت، به نوبه خود به شما کمک می کند تا ترافیک زیاد و به همان نسبت تولید بالاتری داشته باشید.

هنگام راه اندازی یک وب سایت املاک و مستغلات، مهم است که شما کنترل کاملی در مورد ویرایش محتوا و وبلاگ نویسی داشته باشید، در غیر این صورت به روزرسانی محتویات شما بسیار دشوار خواهد بود. خوشبختانه CRM  مخصوص املاک نوین وب سایت دارای بهترین ویرایشگر وب سایت املاک در بازار است. با PageManager، شما به راحتی می توانید محتویات جدید را به وب سایت خود اضافه کنید و مجبور نیستید در مورد هر چیزی حساسیت داشته باشید. به سادگی، تصمیم بگیرید که بر کدام منطقه تمرکز کنید.

باشید. به سادگی، تصمیم بگیرید که بر کدام منطقه تمرکز کنید.

۲- شما در منطقه مورد تمرکز خود به یک قدرت تبدیل خواهید شد

خریدار امروز، از هر زمان دیگری زرنگ تر و داناتر شده است. اطلاعات با یک کلیک ماوس نمایش داده می شود و ما اکنون بیشتر از آنچه که تاکنون بوده ایم مطلع هستیم. اگر کسی به دنبال خرید یک خانه در تهران باشد، می خواهد بداند که آژانسی که با آنها کار می کند، در این بازار به خوبی شناخته شده است. این یک فرصت منحصر به فرد برای عوامل زرنگ و دانایی است که به دنبال سرمایه گذاری در این تغییرات هستند.

 داشتن یک وب سایت با تمرکز بر یک شهر یا جامعه باعث می شود که شما بیشتر به این نسل جدید از خریداران قابل ارائه باشید. نوین وب سایت یکی از پیشرفته ترین سیستم های نرم افزاری IDX (تبادل اطلاعات اینترنتی) و VOW Listings (وب سایت دفترکار مجازی) را در بازار ارائه می دهد. ما با IDX خود، قادر به اضافه کردن صفحات جامعه نامحدود به وب سایت خود، و ارائه وب سایت خود به عنوان یک منبع ارزشمند برای بازدید کنندگان هستیم.

۳- شما حضور در وب خود را بهبود می بخشید

برخی از آژانس ها دارای بیش از ۴ وب سایت املاک و مستغلات هستند. چرا؟ این ساده است: آنها ROI (بازده سرمایه گذاری) را درک می کنند. اگر یک تولید را هدایت کنید و یک خرید را در یکی از وب سایت های خود ببندید، اساسا وب سایت املاک شما کارساز بوده و آن را برای زندگی خود هزینه می کنید (و پولی هم باقی می ماند!). در حال حاضر شما نیازی به تنظیم ۴ وب سایت به تنهایی ندارید، اما داشتن دو یا چند وب سایت در طولانی مدت می تواند بسیار سودمند باشد.

توجه: بین داشتن نام های مختلف دامنه و چندین وب سایت میزبانی، تفاوت وجود دارد. به طور کلی، وب سایت های با میزبانی چندگانه بسیار قوی تر از اولی هستند.

۴- کمپین های پول پرداخت شده برای وب سایت های املاک غیر برند مفیدتر است

اگر شما در کمپین های پول پرداخت شده مانند تبلیغات فیس بوک و تبلیغات گوگل ادوردز شرکت می کنید، برای استفاده، از یک وب سایت غیر برندی مفید تر است. ثابت شده است که در یک کمپین پول پرداخت شده هدایت به سوی تولید بیشتری در هنگام بازدید از یک وب سایت غیر برند وجود دارد. به هر حال، وب سایت املاک غیر برندی چیست؟ به طور کلی، یک وب سایت بدون برند شامل عکس و اطلاعات تماس آژانس ها نمی شود یا این کار را به طرز بسیار ظریفی انجام می دهد. در عوض، تمرکز بر روی موضوعاتی است که وب سایت برای آن تنظیم شده است.