طراحی سایت

۱۵ ابزاری که میتوانند محتوای تکراری طراحی سایت شما را شناسایی کنند

همه کاربران دنیای اینترنت مایل اند وقتی قدم به سایتی میگذارند در آن سایت با محتوای جدید و تازه رو به رو شوند و مقالات و اخباری را در آن سایت ببینند که مشابه آن را در هیچ سایت دیگری ندیده باشند. و به طور واضح با محتوای تکراری سایت رو به رو نشوند!


در صورتی که شما مدیریت یک طراحی سایت را بر عهده دارید موظف هستید که محتوای تازه و جدید تولید نمایید و یا چنانچه یک یا چندین نویسنده برای سایت شما نویسندگی میکنند شما باید بر روی کار تمامی نویسندگان خود نظارت داشته باشید و اجازه انتشار محتوای نوشته شده توسط آنها را تا زمانی که از جدید بودن آنها اطمینان حاصل نکرده اید صادر نکنید.

 اینکه محتوای نوشته شده توسط نویسنده قبلا بر روی سایت قرار گرفته است یا نه را شما باید بررسی نمایید. همچنین شما وظیفه دارید تا تمامی موارد دارای اهمیت یک نوشته ی استاندارد مانند عناوین مناسب ، استفاده از توضیحات متا و… را بررسی کنید. تمامی این کار ها برای این است که سایت شما به عنوان یکی از بهترین سایت ها در زمینه ی فعالیتیتان به کاربرانی که اطلاعات مورد نیاز خود را از طریق اینترنت سرچ میکنند به آنها پیشنهاد شود.

امروز با یکی دیگر از آموزش های نوین وب سایت در خدمت شما هستیم تا ۱۵ ابزاری که به شما در تشخیص محتوای تکراری و سئو سایت کمک میکند را معرفی نماییم.
قبل از شروع معرفی ابزار ها باید خاطر نشان کرد که استفاده از تمامی ابزار های معرفی شده در این آموزش رایگان نیستند و ممکن است برخی از آن برای ارائه خدمات از شما وجهی را دریافت نمایند. در صورتی که آموزش برای شما مفید واقع شد میتوانید به آن امتیاز دهید و یا با استفاده از دکمه های انتشار آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

ابزار VIRANTE

چنانچه مطالب زیادی بر روی وب سایت خود دارید و میخواهید در مورد محتوای تکراری سایت بدانید، میتوانید از این ابزار برای بررسی تکراری بودن مطالب استفاده نمایید.

ابزار DUPLI CHECKER

یکی دیگر از برترین ابزار های تشخیص محتوای یونیک از تکراری ابزار Dupli Checher می باشد این ابزار به شما در تشخیص متونی که از سایت های دیگر به سرقت رفته است کمک زیادی میکند.

ابزار COPYRIGHT SPOT

این ابزار نیز مانند هم رده های خود به مدیران وب سایت در تشخیص محتوای تکراری سایت کمک میکند. و متون کپی برداری شده را نشان می دهد.

ابزارPLAGIARISMA

 این سایت نیز مانند سایت copyright spot عمل میکند ولی برتری که نسبت به آن دارد این است که میتواند تعداد کلمات تکراری در یک متن را نیز شناسایی و آن ها را به رنگ قرمز درآورد.

ابزار PERCENT DUPE

این سایت نیز به صورت آنلاین توانایی تشخیص متن کپی و محتوای تکراری سایت را دارا می باشد.

ابزار COPY SCAPE

این ابزار با دریافت متن مشخصی از شما میتواند آنرا بین تمام محتواهایی که در سراسر اینترنت منتشر شده است مقایسه نماید و کپی بودن یا یونیک بودن آنرا به شما اطلاع دهد.

ابزار COPY GATOR

این ابزار با استفاده از آر اس اس وب سایت شما اقدام به کنترل محتوای سایت شما از نظر کپی برداری و یونیک بودن می نماید.

ابزار ARTICLE CHECKER

این ابزار هم اجازه بررسی محتوای تکراری سایت را برای شما به ارمغان می آورد.

ابزار PLAGIARISM CHECKER

 این ابزار هم مانند سایر هم رده های خود در داشتن سایتی متنوع با محتوای جدید خاص به شما کمک میکند.

ابزار PLAGIARISM DETECT

این ابزار را شاید بتوان یکی از برترین ابزار های شناسایی محتوای کپی در نظر گرفت زیرا با سرچ پیشرفته ای که دارد میتواند حتی کلمات کپی شده در متن را نیز به شما نشان دهد.

ابزارSIMILAR PAGE CHECKER

این ابزار سایت شما را با سایر سایت هایی که در حوزه کاری شما فعالیت میکنند مقایسه میکند و به شما اعلام میکند که سایت شما از نظر محتوایی چند درصد شبیه به سایت همکاران شما است.

ابزار DUPLICATE CONTENT

این ابزار قابلیت این را دارد که به شما توضیح دهد متونی که در دو سایت شبیه به هم دیگر تشخیص داده شده اند تا چه حدی مشابه یکدیگر بوده اند.

ابزار PLAGIUM

این ابزار هم جز فوق پیشرفته ترین ابزار های شناسایی محتوای تکراری سایت می باشد به این صورت که شما محتوای خود را وارد برنامه میکنید. برنامه با استفاده از قابلیت چند زبانه بودن همگام با سرچ در اینترنت در می یابد که سایت مرجع نوشته (اولین سایتی که مطلب مشابه سایت شما در آن قرار داده شده است)
چه سایتی  می باشد.

ابزارDUPE COP

 این ابزار میتواند به شما در شناسایی متون کپی شده کمک کند همچنین میتواند با پیشنهاد دادن کلمات جایگذین در ایجاد یک محتوای یونیک به شما کمک نماید.

ابزار DUPE FREE PRO

این ابزار هم مانند هم رده های متوسط خود میتواند به شما در تشخیص کپی بودن متن کمک کند.

 امیدوارم از این مقاله نهایت بهره را برده باشید و با استفاده از یک یا چند ابزار معرفی شده در این مقاله بتوانید برای طراحی وب سایت خود یک محتوای یونیک و فوق العاده ایجاد نمایید.

پاینده و پیروز باشید

جلوگیری از ارسال عنوان تکراری در وردپرس با Unique Title Checker