10 راهی که در آن صفحه طرفداران فیس بوک به کسب و کار شما کمک می کند

۱۰ راهی که در آن صفحه طرفداران فیس بوک به کسب و کار شما کمک می کند

فیس بوک یک شبکه اجتماعی است، نه یک شبکه خرید، پس چرا هر کسب و کار منابع خود را برای ایجاد یک صفحه طرفدار در فیس بوک صرف می کند؟ (یک صفحه طرفداران، به هر حال، یک نمایه برای یک کسب و کار یا سازمان است، نه یک فرد). از آنجا که حتی اگر اعضاء هیچ قصد خرید چیزی در فیس بوک را نداشته باشند، روابطی و انجمن هایی که ایجاد می کنید ، می تواند به کسب و کار شما در راه های بی شماری بهره دهد. در اینجا، ۱۰ راه برتر ایجاد صفحه طرفداران فیس بوک برای کسب و کار را شما نشان می دهم:

۱- پایگاه دیگری را برای کسب و کار خود در وب ایجاد کنید

ایجاد یک صفحه طرفدار، پایگاه اینترنتی دیگری برای کسب و کار و برند های شما در وب و طراحی سایت ایجاد می کند که چشم انداز، مشتریان، کارمندان آینده، فروشندگان و حتی رسانه ها می توانند اطلاعات مربوط به شرکت شما و محصولات و خدماتی را که ارائه می دهید را پیدا کنند. بر خلاف پروفایل شخصی فیس بوک، که تنها در دسترس کاربر است، صفحه طرفداران فیس بوک به طور پیش فرض عمومی است. به این معنی است که مردم نیاز به ورود به فیس بوک ندارند تا بتوانند یک صفحه طرفداران کسب و کار یا برند را مشاهده کنند، بنابراین افراد بیشتری به اطلاعاتی که ارسال میکنید دسترسی دارند.

نکته: برای صرفه جویی در وقت به روز رسانی صفحه فن، یک آر اس اس را در برگه یادداشت صفحه ایجاد کنید تا مطالب را از وبلاگ کسب و کار موجود خود بیرون بکشید. تا زمانی که پست های وبلاگ شما به طور آشکاردر مورد “فروش” نیست، محتوای اضافی باید به خوبی دریافت شود.

۲- ترافیک را به وب سایت تان هدایت کنید

صفحات فن هیچ محدودیتی در رساندن ترافیک فیس بوک به وب سایت ها ندارند. در واقع، فیس بوک شما را تشویق می کند که وب سایت خود از صفحه طرفداران کسب و کار شما لینک کنید. هدایت حتی یک بخش کوچکی از مقدار زیاد ترافیک روزانه  فیس بوک به وب سایت شما می تواند به میزان قابل توجهی افزایش ترافیک در سایت شما را بهبود بخشد.

نکته: کاربران فیسبوک را به طرفداران خود، طرفداران را به مشتریان و مشتریان را به طرفداران تبدیل کنید با بهبود تقاطعی صفحه طرفداران و وب سایت خود. صفحه فن خود را به وب سایت خود پیوند دهید و ویجت فیس بوک را در سایت خود قرار دهید تا به صفحه فن شما پیوند دهد.

۳- سئو خود  را بهبود  ببخشید

گوگل از طریق ویژگی جستجوی اجتماعی جدید خود و سایر موتورهای جستجو و تصمیم گیری در حال حاضر محتوای ایجاد شده در سایت هایی مانند فیس بوک را نشان می دهد، بنابراین محتوای صفحه فن شما می تواند نتایج جستجوی موتور جستجوی مطلوب را برای کسب و کار و برند شما ایجاد کند. با پیوند صفحه فن خود را به وب سایت خود، شما می توانید جستجوی اجتماعی را به نفع خود برای بردن ترافیک بیشتر فیس بوک به سایت خود انجام دهید.

۴- به شما اجازه می دهد با جامعه خود به راحتی و به صورت رایگان ارتباط برقرار کنید

یک صفحه فیس بوک یک گزینه ارزان (رایگان) برای اجرای تعامل با مشتری در سایت خود را فراهم می کند. در عرض چند دقیقه، شما می توانید یک صفحه فن برند سازی شده داشته باشید که مشتریان و سایر طرفداران برند می توانند به دیوار فیس بوک شما مطلب ارسال کنند و عکس ها و ویدیو ها را به اشتراک بگذارند، پرسش ها و سوالات را پاسخ دهند و با شما و یکدیگر ارتباط برقرار کنند. ایجاد و مدیریت یک صفحه فن، تکمیل شده با برگه بحث ها، ساده تر از راه اندازی و نظارت بر انجمن های بحث و گفتگو یا صفحات پیام در دامنه خود است.

۵- شما و کارکنان شما را به طور مستقیم به مشتریان و طرفداران خود متصل می کند

فیس بوک فن صفحه به شما یک خط مستقیم ارتباط با طرفدارانتان می دهد. شما می توانید پیام ها را به طرفداران در یک لحظه ارسال کنید و یا افراد یا گروه ها را بر اساس کشور، ایالت، شهر، جنسیت و حتی محدوده سنی مورد هدف قرار دهید. با استفاده از برنامه رویدادها، شما حتی می توانید رویدادهای خاص یا تبلیغات را برنامه ریزی کنید و سپس دعوت نامه ها را فقط به طرفدارانی که در یا نزدیک شهر واقع شده اند، جایی که رویداد برنامه ریزی شده است، ارسال کنید. همه اینها و بیشتر برای هر کسب و کار یا نام تجاری با استفاده از فیس بوک رایگان است.

۶- روابط مشتری را تقویت می کند

شما می توانید روابط خود را با مشتریان به طور قابل ملاحظه ای تقویت کنید، با اتصال به آنها در یک محیط اجتماعی، نه در محیط کسب و کار و نه در فروش. اعضای فیس بوک ممکن است در فیس بوک خرید نکنند، اما ۹۰ درصد از آنها انتظار دارند تا کسب و کار و سازمان هایی که با آنها مراوده می کنند صفحه فن فیس بوک داشته باشند.

۷- زمینه پرورش را فراهم می کند و ایستگاه ها را برای فروش مجدد برند فراهم می کند

فقط ۲۵ درصد از اعضای فیس بوک می خواهند که به آنها فروخته شود، اما درصد بسیار بالایی می توانند به ستایش از یک شرکت با کیفیت، نام تجاری یا محصول به دوستان فیس بوکی خود بپردازند. ایجاد روابط قوی با تعدادی از اعضای با نفوذ که ارتباطات فراوان دارند و شما را در معرض فروش می گذرانند یا به طور انحصاری از طرف شما تبلیغات و فروش می کنند.

نکته: همانطور که شما پست های به روزرسانی را به دیوار صفحه خود اضافه می کنید یا به عنوان طرفداران با صفحه در تقابل هستید، این تعاملات در صفحه آخبار طرفداران نشان داده می شود و به طرفداران بالقوه می رسد ( یعنی دوستان طرفدارن فیس بوکی شما)، که فیس بوک را به انتخاب نهایی و ابزار بازاریابی مبتنی بر مجوز در دسترس امروزه تبدیل می کند.

۸- گوش دادن و مشاهده می تواند به بهبود کسب و کار شما کمک کند

در یک محیط اجتماعی مانند فیس بوک، مشتریان و چشم اندازها احتمالا گارد محافظ  خود را کنار می گذارند و شروع به اشتراک گذاری اطلاعات با شما و دیگران در مورد محصولات و خدماتی که دوست دارند، تجربیات خوب و بد که با کسب و کار شما و یا رقبای خود داشته اند، و نیازهای غیرمستقیم آنها می کنند. هر بار که طرفدار با صفحه شما تعامل دارد، به شما اطلاعات زیادی را ارائه می کند.

نکته: به طور پیش فرض، صفحات فیس بوک شامل صفحه بحث هستند . مباحثه را برای به دست آوردن اطلاعات ارزشمند بازار و ایده هایی در مورد چگونگی بهبود کسب و کار خود تشویق کنید.

۹- معیارهای مرتبط با ROI به آسانی در دسترس هستند

ابزار و داشبورد بینش صفحه فیس بوک ،تجزیه و تحلیل بازاریابی و ارتباطات را با تجزیه و تحلیل اطلاعات مربوط به تعاملات (نظرات، پست های دیوار و “دوستداران”) تسهیل می کند. بوسیله بحث در مورد پستها، بررسی ها و اشاره ها، آمار جمعیتی طرفداران (جنسیت، سن، موقعیت جغرافیایی / توزیع)، و غیره.  این ابزار توانایی شما را برای شناسایی و هدفگیری افراد خاص و سنجش ROI را بهبود می بخشد.

نکته: استفاده از معیارهای قدرتمند فیسبوک، همراه با اطلاعاتی که از طرف طرفداران خود جمع آوری میکنید، برای ایجاد پیامهای سفارشی و سخنرانیهایی که به طور مستقیم با نیازهای طرفداران خود انجام میدهید و برای تناسب درگیری با انجمن ها و  پشتیبانی از کسب و کارتان با هدف ترویج کلامی تجارتتان به شما کمک می کند

۱۰- به شما امکان می دهد که با رقبا به صورت رایگان هم قدم شوید

هنوز قانع  نشدید صفحه فن ارزش ایجاد کردن دارد؟ پس رقابت را در نظر بگیرید. حتی اگر فقط یکی از رقبای شما یک صفحه فن موفق را راه اندازی کند، این رقیب میتواند بازار را در فیس بوک بچرخاند و قبل از اینکه شما آن را انجام دهید از شما فراتر رود . قبل از اینکه رقابت فرصت داشته باشد، ادعای خود را  برای ایجاد کسب و کار خود به عنوان رهبر صنعت به اشتراک بگذارید.