بک لینک رایگان

گرفتن بک لینک رایگان از سایت های معروف فارسی

یکی از تاثیر گذارترین المان های طراحی سایت و سئو بک لینک می باشد.

متاسفانه برخی افراد با فکر اینکه در طراحی سایت با خرید بک لینک میتوانند زودتر به خواسته خود برسند به این کار دست میزنند اما باید گفت که این لینک ها پس از مدتی تاثیر خود را از دست میدهند و شما تنها هزینه ای را پرداخت کرده اید و نتیجه ی دائمی دریافت نکرده اید. تنها راه دریافت جواب دائمی از بک لینک دریافت بک لینک به صورت طبیعی یا بک لینک رایگان میباشد.

سوالی که پیش می آید این است که چگونه بک لینک طبیعی با تعداد بالا ایجاد نماییم؟
در این سری از مجموعه مقالات آموزشی نوین وب سایت به مبحث بک لینک رایگان و مفید و راه های دریافت آن میپردازیم. در این مقاله شما خواهید آموخت که چگونه میتوان از سایت های مطرح فارسی زبان بک لینک رایگان و دائمی دریافت کرد پس با ما در ادامه همراه باشید.

آپارات (وب سایت اشتراک گذاری ویدئو)

آپارات-بک لینک رایگان

شاید یکی از آسانترین راه ها برای سئو و دریافت بک لینک های قوی و دائمی استفاده از سایت آپارات باشد. سایت آپارات یکی از موفق ترین وب سایت های فعال در زمینه اشتراک گذاری فیلم می باشد و از همین رو است که برای گرفتن بک لینک رایگان نیز مناسب و مفید می باشد. برای دریافت بک لینک دائمی از آپارات ابتدا شما باید فیلمی مناسب (بهتر است این فیلم یک فیلم آموزشی با موضوعاتی که کاربران زیادی به دنبال آن هستند مثل آموزش وردپرس باشد تا بازدید بیشتری دریافت نماید) در پنل کاربری خود بارگذاری نمایید. پس از آپلود ویدیو بر روی سایت، شما میتوانید متن توضیحاتی پیرامون فیلم نوشته تا کاربران بتوانند قبل از دانلود فیلم درمورد محتوایی که قرار است آنرا ملاحظه کنند داشته باشند. اینجاست که شما میتوانید لینک وب سایت خود را در بین نوشته خود بیاورید و برای وب سایت خود یه بک لینک دائمی و مفید به ثبت برسانید.

کلوب (شبکه اجتماعی)

کلوب-بک لینک رایگان

کلوب نیز از جمله سایت هایی است که در مدت زمان کمی توانست جایگاه ویژه ای را در میان کاربران اینترنت به ویژه کاربران نسل جوان باز کند. وب سایت کلوب و آپارات هر دو توسط شرکت صبا ایده ساخته و مدیریت میشوند. کلوب را میتوان یکی از موفق ترین شبکه های اجتماعی فارسی زبان نامید که با تلاش و تجربه یک تیم مدیریتی موفق شد در مدت زمان نسبتا کمی جایگاه ویژه ای را در زندگی روزانه مردم به خود اختصاص دهد. برای قرار دادن لینک وب سایت خود در کلوب کافی است پس از ثبت نام در آن اقدام به ارسال مقالات و محتواهای خاص و کاربر پسند نمایید و سپس در متن قید شده آدرس و لینک وب سایت خود را نیز قرار دهید.

فیسنما (شبکه اجتماعی)

فیس نما

شاید همیشه دوست داشتید بدون محدودیت به فیسبوک دسترسی داشته باشید. بهتر است نگران هیچ چیز نباشید زیرا فیس نما با ظاهر و کارایی کاملا شبیه به فیسبوک منتظر شماست تا در آن عضو شده و اقدام به دریافت بک لینک رایگان برای وب سایت های خود کنید. برای قرار دادن بک لینک خود بر روی وب سایت فیسنما تنها کافی است پس از عضویت مانند فیسبوک اقدام به اشتراک گذاری وقایع روزانه زندگی خود کنید و در انتهای آن نام و آدرس سایت خود را قید نمایید.

جمع بندی!

دریافت بک لینک رایگان از این سه سایت در صورتی که محتوای قرار داده شده شما در این وب سایت ها بر خلاف قوانین ایران و قوانین مختص همان وب سایت ها نباشد برای همیشه بر روی آنها باقی خواهد ماند و شما بدون اینکه حتی ۱ ریال هزینه کرده باشید در سه مورد از بهترین و معروف ترین وب سایت های ایران بک لینک خود را در طراحی وب سایت ثبت کرده و پس از مدتی میتوانید تاثیر شگفت انگیر آنرا بر روی وب سایت خود ملاحظه نمایید.

در پایان هم امیدوارم از این آموزش هم بیشترین بهره را برده باشید.