بازاریابی اینترنتی

چگونه افراد موفق با فعالیت کمتر بازاریابی بیشتری انجام می دهند

اخیرا تحقیق جدیدی که توسط دانشگاه استنفورد انجام گرفت نشان داد هنگامی که ساعات کاری هفته از ۵۰ ساعت فراتر می رود، میزان بازده دچار کاهش چشمگیری می شود، و پس از ۵۵ ساعت بازده چنان سقوط می کند که دیگر کارکردن توجیهی ندارد. در عمل، افرادی که ۷۰ ساعت (و بیشتر) در هفته کار می کنند با افرادی که تنها ۵۵ ساعت در هفته کار می کنند به یک اندازه کار انجام می دهند.

افراد موفق اهمیت تنوع آخر هفته با استفاده از فعالیت های آرامش بخش و مفرح را می دانند. آنها از آخر هفته خود برای خلق یک هفته بهتر استفاده می کنند.

البته این در حرف بسیار آسانتر از عمل است، بنابراین ما در نوین وب سایت به شما کمک خواهیم کرد. موارد زیر ۱۰ مورد از فعالیت هایی هستند که افراد موفق برای ایجاد بازاریابی اینترنتی تعادل در آخر هفته انجام می دهند تا صبح شنبه با ۲۰۰ درصد نیرو کار خود را آغاز کنند.

ارتباط خود با کار را قطع می کنند

قطع ارتباط مهم ترین استراتژی آخر هفته در این فهرست است، چرا که اگر نتوانید راهی پیدا کنید تا در این مدت از کار فاصله بگیرید، در حقیقت اصلا محیط کار خود را ترک نکرده اید.

هنگامی که ۲۴ ساعته و در هفت روز هفته برای امور شغلی خود در دسترس هستید، خود را به طور پیوسته در معرض عوامل استرس زایی قرار می دهید که مانع از بازاریابی اینترنتی تمرکز و نیروی شما می شوند. اگر نمی توانید در تمام طول آخر هفته تماس ها یا ایمیل هایتان را نادیده بگیرید، در اینصورت ساعات خاصی را برای بررسی ایمیل ها و پاسخگویی به پیام های صوتی اختصاص دهید. به عنوان مثال، ایمیل های خود را عصر پنج شنبه که بچه های خود را برای کوتاه کردن موهایشان به آرایشگاه می برید و جمعه شب پس از شام چک کنید. برنامه ریزی برای بازه های زمانی کوچک، بدون اینکه بر در دسترس بودن شما تاثیری بگذارد استرس را کاهش می دهد.

کارهای خانه را به حداقل می رسانند

اگر همه کارهای کوچک خانه را به آخر هفته موکول کنید، تمام زمان شما را اشغال خواهند کرد و فرصت استراحت و تفکر را از دست خواهید داد. چیزی که از همه بدتر است این است که بسیاری از این کارهای کوچک خود خسته کننده و طاقت فرسا هستند و اگر تمام آخر هفته خود را وقف آنها کنید، چنان است که گویی هفته کاری شما هفت روز کامل بوده است. برای جلوگیری از بُروز چنین وضعیتی، کارهای کوچک منزل را هم به مانند بقیه کارهایتان برای انجام در طول هفته برنامه ریزی کنید و اگر در زمان مشخص شده نتوانستید آنها را به سرانجام برسانید، ادامه کار را به آخر هفته موکول کنید.

آنها به تفکر و تأمل می پردازند

تأمل هفتگی ابزار قدرتمندی برای بهبود بازاریابی اینترنتی است. از آخر هفته برای فکر کردن به نیروهای بزرگتری که به حوزه فعالیت، سازمان و شغل شما شکل می دهند استفاده کنید. شما باید در غیاب مزاحمت های کاری بتوانید نگاه متفاوت و واضح تری نسبت به شرایط داشته باشید. از بینش و فراستی که به دست می آورید برای تنظیم رویکرد و نگرش خود و بهبود بازده و اثر کارتان در هفته پیش رو استفاده کنید.

آنها ورزش می کنند

اگر در طول هفته برای ورزش وقت نداشته اید، آخر هفته زمان کافی برای این کار را در اختیار شما قرار می دهد. حتی یک نرمش ۱۰ دقیقه ای می تواند باعث ترشح GABA (یک آرام بخش انتقال دهنده های عصبی که استرس را کاهش می دهد) شود. به علاوه، ورزش باعث می شود ایده های تازه ای به ذهن شما خطور کند. افراد خلاق و موفق می دانند که ورزش در فضای باز اغلب آتش خلاقیت را شعله ور می کند.

فعالیت مورد علاقه خود را در بازاریابی اینترنتی انجام می دهند

غرق کردن خود در کاری که نسبت به آن شور واشتیاق دارید، روش فوق العاده ای برای رهایی از استرس و باز کردن دریچه های ذهن تان به سوی تفکرات تازه است. کارهایی مثل نواختن موسیقی، مطالعه، نوشتن، نقاشی، یا حتی بازی با کودکانتان می تواند بخش های مختلفی از ذهن شما را تحریک کند که سود خارق العاده ای را در هفته پیش رو عاید شما خواهند کرد.

گروه طراحی نوین وب سایت با کادری حرفه ای و مجرب در زمینه های طراحی سایت , سئو سایت و بهینه سازی , طراحی وب سایت , طراحی پوسته , بازاریابی اینترنتی , طراحی لوگو , طراحی آرم , طراحی اپلیکیشن و طراحی اسلایدر , و افزایش امنیت با سابقه کاری قدرتمند در عرصه اینترنت توانسته است جایگاه قابل توجهی در میان شرکت ها و موسسات کسب کند.